AUDI A5
Dit kenteken behoort tot een AUDI A5 en heeft een nieuwwaarde van €72.195.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A5 |
| Inrichting | coupe |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.195 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Brandstof | diesel |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 2.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 90-ZH-FP. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 20 februari 2008 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 20 februari 2008 |
| Eerste toelating Nederland | 20 februari 2008 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €520 |
| FRIESLAND | €516 |
| DRENTHE | €516 |
| OVERIJSSEL | €505 |
| FLEVOLAND | €508 |
| GELDERLAND | €522 |
| UTRECHT | €510 |
| NOORD HOLLAND | €505 |
| ZUID HOLLAND | €529 |
| ZEELAND | €508 |
| NOORD BRABANT | €510 |
| LIMBURG | €512 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 13 juni 2024
| Datum | 13 juni 2024 |
| Kilometerstand | 338.581 km |
| Vraagprijs (18 juni 2024) | €6.445 |
| Vraagprijs (13 juni 2024) | €7.445 |
| Plaats | Krimpen aan den IJssel |
Advertentie van 13 mei 2024
| Datum | 13 mei 2024 |
| Kilometerstand | 338.581 km |
| Vraagprijs | €7.445 |
| Plaats | Krimpen aan den IJssel |
Advertentie van 9 april 2024
| Datum | 9 april 2024 |
| Kilometerstand | 338.581 km |
| Vraagprijs | €7.445 |
| Plaats | Krimpen aan den IJssel |
Advertentie van 8 maart 2024
| Datum | 8 maart 2024 |
| Kilometerstand | 338.581 km |
| Vraagprijs | €7.445 |
| Plaats | Krimpen aan den IJssel |
Motor
| Motorinhoud | 2698 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.2 L/100km (1:12.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.2 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.8 L/100km (1:17.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.2 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.7 L/100km (1:14.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 179 g/km |
| Milieuklasse | Onbekend |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1650 kg |
| Massa ledig voertuig | 1550 kg |
| Toegestane max. massa | 2075 kg |
Ruimte en afmetingen
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 26 juli 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 25 juli 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 26 juli 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 21 juni 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 12 mei 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 20 mei 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 mei 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 8 april 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
Keuring van 12 februari 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 28 april 2026 | Huidige eigenaar, 11 dagen in bezit |
| 19 juli 2024 | 648 dagen in bezit |
| 7 juli 2023 | 378 dagen in bezit |
| 20 maart 2018 | 1935 dagen in bezit |
