MERCEDES-BENZ SPRINTER
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ SPRINTER bedrijfswagen en heeft een nieuwwaarde van €72.183. de bedrijfswagen beschikt over een 190 PK sterke 2987 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 162 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | SPRINTER (2011 - 2023)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 1help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | gesloten opbouw |
| Kleur | N.v.t. |
| Nieuwprijs | €72.183 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 5 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 1574 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 3 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Onlogische tellerstandDe laatste registratie was in 2021 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 9-VSV-95. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 24 januari 2012 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 24 januari 2012 |
| Eerste toelating Nederland | 24 januari 2012 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting (zakelijk)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Dit voertuig heeft een grijs kenteken of wordt herkend als een bestelbus. Dit betekent dat het voertuig waarschijnlijk in aanmerking komt voor een gereduceerd tarief.
De onderstaande bedragen zijn exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €220 |
| FRIESLAND | €220 |
| DRENTHE | €220 |
| OVERIJSSEL | €220 |
| FLEVOLAND | €220 |
| GELDERLAND | €220 |
| UTRECHT | €220 |
| NOORD HOLLAND | €220 |
| ZUID HOLLAND | €220 |
| ZEELAND | €220 |
| NOORD BRABANT | €220 |
| LIMBURG | €220 |
Wegenbelasting (particulier)
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €724 |
| FRIESLAND | €724 |
| DRENTHE | €724 |
| OVERIJSSEL | €724 |
| FLEVOLAND | €724 |
| GELDERLAND | €724 |
| UTRECHT | €724 |
| NOORD HOLLAND | €724 |
| ZUID HOLLAND | €724 |
| ZEELAND | €724 |
| NOORD BRABANT | €724 |
| LIMBURG | €724 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2987 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Motorcode | 642.896 |
| Geluidsniveau stationair | 85 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10.3 L/100km (1:9.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 272 g/km |
| Milieuklasse | EEV K |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2475 kg |
| Massa ledig voertuig | 2375 kg |
| Toegestane max. massa | 3500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 4.3 meter (4325 mm) |
| Lengte | 6.9 meter (6945 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (1993 mm) |
| Hoogte | 3.0 meter (2960 mm) tot 3.2 meter (3235 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 24 januari 2022 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 6 januari 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 13 januari 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 24 december 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 29 december 2017
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Verlichting ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Recente tenaamstellingen
| 6 oktober 2021 | Huidige eigenaar, 1684 dagen in bezit |
| 24 januari 2012 | 3543 dagen in bezit |
