MERCEDES-BENZ E 200
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ E 200 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.158. de personenauto beschikt over een 183 PK sterke 1991 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 235 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.2 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 200 (2013 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 16help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.158 |
| Vermogen | 135 KW / 183 PK |
| Koppel | 270 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.2 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 2.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 9-TXB-80. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 30 mei 2014 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 30 mei 2014 |
| Eerste toelating Nederland | 30 mei 2014 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 1991 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 135 KW / 184 PK |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Motorcode | 274920 |
| Tankinhoud | 66 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.3 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 8.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 7.8 L/100km (1:12.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.1 L/100km (1:19.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 19.6 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.1 L/100km (1:16.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.4 km verder |
| CO2 uitstoot | 142 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1735 kg |
| Massa ledig voertuig | 1635 kg |
| Toegestane max. massa | 2205 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2760 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4703 mm) tot 4.7 meter (4746 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1786 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1396 mm) tot 1.4 meter (1398 mm) |
| Draaicirkel | 11.15 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 300 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 390 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 12 augustus 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 23 juli 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 augustus 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 1 augustus 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 25 juli 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 27 juli 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 30 juli 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 17 juni 2016 | Huidige eigenaar, 3625 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 17 mei 2022
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP190452 |
| Omschrijving | Het drijfgas van de passagiersairbag is mogelijk door blootstelling aan een hoge vochtigheidsgraad en een hoge temperatuur aangetast. Hierdoor kunnen de gasgeneratoren van de airbag mogelijk overmatige interne druk creëren. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij activatie van de passagiersairbag kunnen metaaldeeltjes uit de behuizing vrijkomen. Tevens is de beschermende functie van de airbag niet gegarandeerd. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 452.091 (waarvan 10.291 in Nederland) |
Terugroepactie van 28 juni 2018
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP180314 |
| Omschrijving | De stuurkolom is mogelijk onvoldoende elektrisch geaard. Hierdoor kan een elektrostatische ontlading plaatsvinden. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij een elektrostatische ontlading kan de airbag spontaan geactiveerd worden. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. Het waarschuwingsindicator airbag zal op het dashboard oplichten. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 30.675 (waarvan 247 in Nederland) |
