VOLVO V60 PLUG IN HYBRID
Dit kenteken behoort tot een VOLVO V60 PLUG IN HYBRID personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.179. de personenauto beschikt over een 215 PK sterke 2400 cm³ 5-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 230 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | V60 PLUG IN HYBRID (2012 - 2015)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 516help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.179 |
| Vermogen | 158 KW / 215 PK |
| Koppel | 440 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.6 seconden |
| Brandstof | diesel, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 171 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Niet geregistreerdDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 9-KPK-91. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 26 juni 2013 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 26 juni 2013 |
| Eerste toelating Nederland | 26 juni 2013 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 6 september 2025
| Datum | 6 september 2025 |
| Kilometerstand | 204.875 km |
| Vraagprijs | €6.450 |
| Plaats | Eindhoven |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 2400 cm³ |
| Aantal cylinders | 5 |
| Vermogen | 158 KW / 215 PK |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Motorcode | D5244T15 |
| Tankinhoud | 67.5 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.9 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 8.9 L |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 75 dB(A) |
Verbruik en milieu - diesel
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 48 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 J |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1948 kg |
| Massa ledig voertuig | 1848 kg |
| Toegestane max. massa | 2505 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2776 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4628 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1865 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1479 mm) |
| Draaicirkel | 11.5 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 380 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven, 336 mm |
| Remmen achter | Schijven, 302 mm |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 19 november 2025 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 19 maart 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 maart 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 april 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 april 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 17 april 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 25 juni 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 juni 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 30 augustus 2025 | Huidige eigenaar, 252 dagen in bezit |
| 23 juli 2025 | 38 dagen in bezit |
| 2 november 2018 | 2455 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 26 september 2020
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP200327 |
| Omschrijving | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 2.183,701 (waarvan 102.166 in Nederland) |
