LEXUS GS450H
Dit kenteken behoort tot een LEXUS GS450H personenauto en heeft een nieuwwaarde van €85.110. de personenauto beschikt over een 292 PK sterke 3456 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | LEXUS |
| Model | GS450H (2012 - 2015)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 62help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €85.110 |
| Vermogen | 215 KW / 292 PK |
| Koppel | 352 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.9 seconden |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Continu variabele transmissie |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 9.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 89-ZRL-2. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 5 januari 2013 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 5 januari 2013 |
| Eerste toelating Nederland | 5 januari 2013 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €352 |
| FRIESLAND | €347 |
| DRENTHE | €347 |
| OVERIJSSEL | €334 |
| FLEVOLAND | €337 |
| GELDERLAND | €356 |
| UTRECHT | €339 |
| NOORD HOLLAND | €333 |
| ZUID HOLLAND | €365 |
| ZEELAND | €337 |
| NOORD BRABANT | €340 |
| LIMBURG | €342 |
Motor
| Fabrikant | TOYOTA MOTOR EUROPE NV/SA |
| Motorinhoud | 3456 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen | 215 KW / 293 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | 2GR-FXE |
| Tankinhoud | 66 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.3 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9.4 L |
| Geluidsniveau stationair | 70 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | 6.9 L/100km (1:14.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.5 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.7 L/100km (1:17.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.5 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.2 L/100km (1:16.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.1 km verder |
| CO2 uitstoot | 145 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 J |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1900 kg |
| Massa ledig voertuig | 1800 kg |
| Toegestane max. massa | 2325 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2855 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4850 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1840 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1455 mm) |
| Draaicirkel | 10.6 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 405 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven, 335 mm |
| Remmen achter | Geventileerde schijven, 310 mm |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 22 januari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 17 december 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 10 januari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
Keuring van 14 december 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 20 januari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 januari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 januari 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 januari 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 18 december 2017
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 23 februari 2019 | Huidige eigenaar, 2603 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 15 december 2022
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP220466 |
| Omschrijving | De bevestiging van de ontluchtingsslang van de brandstoftank kan mogelijk scheuren. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Mogelijke brandstoflekkage kan het risico op voertuigbrand vergroten. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade, Het belasten van het milieu |
| Aantal getroffen voertuigen | 71.000 (waarvan 2.269 in Nederland) |
