MERCEDES-BENZ E 250 CGI
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ E 250 CGI personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.178. de personenauto beschikt over een 204 PK sterke 1796 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 238 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.8 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 250 CGI (2009 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 6help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.178 |
| Vermogen | 150 KW / 204 PK |
| Koppel | 310 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.8 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 5 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 87-JVK-9. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 4 september 2009 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 4 september 2009 |
| Eerste toelating Nederland | 4 september 2009 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €267 |
| FRIESLAND | €263 |
| DRENTHE | €263 |
| OVERIJSSEL | €253 |
| FLEVOLAND | €256 |
| GELDERLAND | €270 |
| UTRECHT | €257 |
| NOORD HOLLAND | €253 |
| ZUID HOLLAND | €276 |
| ZEELAND | €255 |
| NOORD BRABANT | €258 |
| LIMBURG | €260 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 8 maart 2026
| Datum | 8 maart 2026 |
| Kilometerstand | 158.321 km |
| Vraagprijs | €13.750 |
| Plaats | Veen |
Advertentie van 5 februari 2026
| Datum | 5 februari 2026 |
| Kilometerstand | 158.321 km |
| Vraagprijs (21 februari 2026) | €13.750 |
| Vraagprijs (5 februari 2026) | €13.999 |
| Plaats | Veen |
Advertentie van 5 december 2025
| Datum | 5 december 2025 |
| Kilometerstand | 158.321 km |
| Vraagprijs | €14.999 |
| Plaats | Veen |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 1796 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 150 KW / 204 PK |
| Topsnelheid | 238 km/h |
| Motorcode | 271860 |
| Tankinhoud | 59 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.6 L/100km (1:9.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.4 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.4 L/100km (1:15.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.6 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8 L/100km (1:12.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 187 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 A |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1650 kg |
| Massa ledig voertuig | 1550 kg |
| Toegestane max. massa | 2185 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2874 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.8 meter (841 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.2 meter (1153 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4872 mm) tot 4.9 meter (4891 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1854 mm) tot 1.9 meter (1872 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2071 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1440 mm) tot 1.5 meter (1485 mm) |
| Draaicirkel | 11.25 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 540 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 22 oktober 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 22 oktober 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 27 september 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 20 september 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 september 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 5 oktober 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 21 november 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 30 november 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 30 november 2017
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Recente tenaamstellingen
| 17 maart 2026 | Huidige eigenaar, 65 dagen in bezit |
| 26 november 2025 | 111 dagen in bezit |
| 22 november 2025 | 4 dagen in bezit |
| 26 april 2025 | 210 dagen in bezit |
| 6 oktober 2021 | 1298 dagen in bezit |
| 25 juli 2019 | 804 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 5 oktober 2021
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP210513 |
| Omschrijving | Het drijfgas van de bestuurdersairbag is mogelijk door blootstelling aan een hoge vochtigheidsgraad en een hoge temperatuur aangetast. Hierdoor kunnen de gasgeneratoren van de airbag mogelijk overmatige interne druk creëren. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij activatie van de bestuurdersairbag kunnen metaaldeeltjes uit de behuizing vrijkomen. Tevens is de beschermende functie van de airbag niet gegarandeerd. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 632.655 (waarvan 18.568 in Nederland) |
