HYMER EX 674
Dit kenteken behoort tot een HYMER EX 674 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €92.443. de personenauto beschikt over een 130 PK sterke 2287 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 132 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | HYMER |
| Model | EX 674 (2012 - 2015)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 4help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | kampeerwagen |
| Kleur | GEEL |
| Nieuwprijs | €92.443 |
| Vermogen | 96 KW / 130 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 4.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 86-XST-6. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 11 augustus 2012 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 11 augustus 2012 |
| Eerste toelating Nederland | 11 augustus 2012 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €552 |
| FRIESLAND | €548 |
| DRENTHE | €547 |
| OVERIJSSEL | €535 |
| FLEVOLAND | €538 |
| GELDERLAND | €555 |
| UTRECHT | €540 |
| NOORD HOLLAND | €535 |
| ZUID HOLLAND | €563 |
| ZEELAND | €538 |
| NOORD BRABANT | €541 |
| LIMBURG | €543 |
Motor
| Fabrikant | HYMER AG |
| Motorinhoud | 2287 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 96 KW / 131 PK |
| Topsnelheid | 132 km/h |
| Motorcode | F1AE3481D |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| Milieuklasse | EURO 5 I |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2890 kg |
| Massa ledig voertuig | 2790 kg |
| Toegestane max. massa | 3500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.9 meter (3900 mm) |
| Lengte | 7.2 meter (7200 mm) |
| Breedte | 2.2 meter (2210 mm) |
| Hoogte | 2.8 meter (2750 mm) tot 3.0 meter (2950 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 22 augustus 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 13 augustus 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 augustus 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 18 juli 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 16 juni 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 24 juli 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 1 augustus 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Mistachterlicht werkt niet (goed) |
Keuring van 11 juli 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 26 november 2016 | Huidige eigenaar, 3427 dagen in bezit |
