LEXUS RX400H
Dit kenteken behoort tot een LEXUS RX400H personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.200. de personenauto beschikt over een 211 PK sterke 3311 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 200 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | LEXUS |
| Model | RX400H (2007 - 2011)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 384help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | MPV |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.200 |
| Vermogen | 155 KW / 211 PK |
| Koppel | 288 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.6 seconden |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Continu variabele transmissie |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 7.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 82-GTD-8. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 25 september 2008 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 25 september 2008 |
| Eerste toelating Nederland | 25 september 2008 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €409 |
| FRIESLAND | €403 |
| DRENTHE | €403 |
| OVERIJSSEL | €387 |
| FLEVOLAND | €391 |
| GELDERLAND | €414 |
| UTRECHT | €394 |
| NOORD HOLLAND | €387 |
| ZUID HOLLAND | €423 |
| ZEELAND | €391 |
| NOORD BRABANT | €395 |
| LIMBURG | €398 |
Motor
| Fabrikant | TOYOTA MOTOR EUROPE NV/SA |
| Motorinhoud | 3311 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Aantal electromotoren | 2 |
| Vermogen | 155 KW / 211 PK |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Motorcode | 3MZ-FE |
| Tankinhoud | 65 L |
| Hoeveelheid motorolie | 4.7 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 71 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Accu
| Gewicht | 69 kg |
| Soort | Nikkel-metaalhydride (NiMH) |
| Bevestigingsplaats | Onder de achterbank |
Electromotor (Achteras)
| Vermogen | 68 PK |
| Koppel | 130 NM |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | 9.1 L/100km (1:11.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.0 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7.6 L/100km (1:13.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.2 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.1 L/100km (1:12.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.3 km verder |
| CO2 uitstoot | 192 g/km |
| Milieuklasse | Onbekend |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2075 kg |
| Massa ledig voertuig | 1975 kg |
| Toegestane max. massa | 2505 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2720 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4760 mm) tot 4.9 meter (4885 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1845 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1680 mm) tot 1.7 meter (1735 mm) |
| Draaicirkel | 12.2 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 439 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven, 320.04 mm |
| Remmen achter | Schijven, 287.02 mm |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 30 december 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 15 december 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 30 december 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 januari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
Keuring van 7 februari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 17 februari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
Keuring van 1 maart 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 27 januari 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
Keuring van 26 februari 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 19 januari 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 9 september 2010 | Huidige eigenaar, 5729 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 23 oktober 2013
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP130134 |
| Omschrijving | Soldeerverbindingen in de inverter van het hybridesysteem zijn onvoldoende bestand tegen de optredende temperaturen. Hierdoor kunnen de soldeerverbindingen losraken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Het hybridesysteem kan in de ?veilige-modes? raken, met als resultaat een beperking van het vermogen. In het uiterste geval kan de zekering van het voedingscircuit doorbranden, waardoor het hybride systeem uitvalt met als resultaat dat de auto stil valt tijdens het rijden. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 37.317 (waarvan 928 in Nederland) |
