AUDI A5 CABRIOLET
Dit kenteken behoort tot een AUDI A5 CABRIOLET personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.201. de personenauto beschikt over een 211 PK sterke 1984 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 238 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.3 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A5 CABRIOLET (2009 - 2014)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 28help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.201 |
| Vermogen | 155 KW / 211 PK |
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.3 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 12.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 4 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 81-LLL-5. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 28 mei 2010 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 28 mei 2010 |
| Eerste toelating Nederland | 28 mei 2010 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 1984 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 155 KW / 211 PK |
| Topsnelheid | 238 km/h |
| Motorcode | CDN |
| Tankinhoud | 61 L |
| Hoeveelheid motorolie | 4.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 9.5 L/100km (1:10.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.5 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.6 L/100km (1:15.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.2 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.7 L/100km (1:13.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.0 km verder |
| CO2 uitstoot | 179 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 F |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1810 kg |
| Massa ledig voertuig | 1710 kg |
| Toegestane max. massa | 2235 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2758 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (861 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (1014 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4625 mm) tot 4.8 meter (4780 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1854 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (2020 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1366 mm) tot 1.4 meter (1386 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 320 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 750 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 28 mei 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 16 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 2x Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt | 1x Mistlicht voor onjuist afgesteld |
Keuring van 16 mei 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 24 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 4x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 5 april 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band beschadigd |
| Aandachtspunt | 2x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 12 mei 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 20 mei 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 26 mei 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 mei 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 19 april 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 27 augustus 2013 | Huidige eigenaar, 4646 dagen in bezit |
