BMW 5ER REIHE
Dit kenteken behoort tot een BMW 5ER REIHE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.206. de personenauto beschikt over een 231 PK sterke 2979 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 245 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.1 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 5ER REIHE (2004 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 77help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.206 |
| Vermogen | 170 KW / 231 PK |
| Koppel | 300 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.1 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 6 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 80-RF-TJ. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 10 maart 2005 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 10 maart 2005 |
| Eerste toelating Nederland | 10 maart 2005 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €267 |
| FRIESLAND | €263 |
| DRENTHE | €263 |
| OVERIJSSEL | €253 |
| FLEVOLAND | €256 |
| GELDERLAND | €270 |
| UTRECHT | €257 |
| NOORD HOLLAND | €253 |
| ZUID HOLLAND | €276 |
| ZEELAND | €255 |
| NOORD BRABANT | €258 |
| LIMBURG | €260 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2979 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 170 KW / 232 PK |
| Topsnelheid | 245 km/h |
| Motorcode | 306S3 |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9.8 L |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 14.2 L/100km (1:7.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 7.0 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7.5 L/100km (1:13.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.9 L/100km (1:10.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.1 km verder |
| CO2 uitstoot | 240 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1580 kg |
| Massa ledig voertuig | 1480 kg |
| Toegestane max. massa | 2065 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2888 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4841 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1846 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1469 mm) |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 520 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 14 november 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 9 oktober 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 oktober 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 30 oktober 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 19 oktober 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 7 oktober 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 oktober 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 oktober 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 2 november 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 7 november 2017
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Remleiding ernstig gecorrodeerd |
| Aandachtspunt | 1x Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
Recente tenaamstellingen
| 13 april 2013 | Huidige eigenaar, 4782 dagen in bezit |
