VOLVO V60 PLUG IN HYBRID
Dit kenteken behoort tot een VOLVO V60 PLUG IN HYBRID personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.150. de personenauto beschikt over een 215 PK sterke 2400 cm³ 5-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 230 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.3 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | V60 PLUG IN HYBRID (2013 - 2015)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 2623help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.150 |
| Vermogen | 158 KW / 215 PK |
| Koppel | 440 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.3 seconden |
| Brandstof | diesel, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 1508 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Niet geregistreerdDe laatste registratie was in 2021 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 8-TNR-99. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 4 april 2014 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 4 april 2014 |
| Eerste toelating Nederland | 4 april 2014 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 2400 cm³ |
| Aantal cylinders | 5 |
| Vermogen | 158 KW / 215 PK |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Motorcode | D5244T15 |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.9 L |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 75 dB(A) |
Verbruik en milieu - diesel
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| Milieuklasse | EURO 5 J |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1949 kg |
| Massa ledig voertuig | 1849 kg |
| Toegestane max. massa | 2505 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2776 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4635 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1865 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1479 mm) |
| Draaicirkel | 12.1 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 495 L |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 4 april 2022 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 8 februari 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 maart 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 28 februari 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 21 maart 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 24 februari 2021 | Huidige eigenaar, 1912 dagen in bezit |
| 18 februari 2021 | 6 dagen in bezit |
| 3 april 2019 | 687 dagen in bezit |
