AUDI A4
Dit kenteken behoort tot een AUDI A4 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €52.801. de personenauto beschikt over een 143 PK sterke 1968 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 207 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 9.6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A4 (2009 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 5help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €52.801 |
| Vermogen | 105 KW / 143 PK |
| Koppel | 320 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.6 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 4.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 79-KPL-2. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 11 januari 2010 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 11 januari 2010 |
| Eerste toelating Nederland | 11 januari 2010 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €565 |
| FRIESLAND | €560 |
| DRENTHE | €560 |
| OVERIJSSEL | €549 |
| FLEVOLAND | €552 |
| GELDERLAND | €568 |
| UTRECHT | €554 |
| NOORD HOLLAND | €549 |
| ZUID HOLLAND | €575 |
| ZEELAND | €551 |
| NOORD BRABANT | €554 |
| LIMBURG | €556 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 1968 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 105 KW / 143 PK |
| Topsnelheid | 207 km/h |
| Motorcode | CAG |
| Tankinhoud | 61 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5 L |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 7.1 L/100km (1:14.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.1 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5 L/100km (1:20.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 20.0 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.8 L/100km (1:17.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 154 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 A |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1675 kg |
| Massa ledig voertuig | 1575 kg |
| Toegestane max. massa | 2170 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2817 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (862 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (1029 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4703 mm) tot 4.9 meter (4851 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1826 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (2040 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1415 mm) tot 1.4 meter (1446 mm) |
| Draaicirkel | 11.5 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 490 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1430 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 29 augustus 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 29 augustus 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 28 juli 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 augustus 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 20 augustus 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 19 augustus 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 13 augustus 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuurkogel te veel speling |
Keuring van 15 augustus 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 11 oktober 2014 | Huidige eigenaar, 4199 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 17 februari 2016
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP150307 |
| Omschrijving | De software die in deze voertuigen met een EA189 dieselmotor is ge�nstalleerd zorgt tijdens rollenbanktests mogelijk voor lagere NOx-waarden dan die onder dezelfde omstandigheden op de weg zouden zijn gemeten. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Het belasten van het milieu |
| Mogelijk gevolg | Het belasten van het milieu, Onbekend |
| Aantal getroffen voertuigen | 2.368,819 (waarvan 24.773 in Nederland) |
