SAAB 9-3
Dit kenteken behoort tot een SAAB 9-3 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €52.797. de personenauto beschikt over een 179 PK sterke 1910 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 215 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | SAAB |
| Model | 9-3 (2007 - 2010)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 9help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €52.797 |
| Vermogen | 132 KW / 179 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 274 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2024 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 77-ZL-XP. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 7 april 2008 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 7 april 2008 |
| Eerste toelating Nederland | 7 april 2008 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €520 |
| FRIESLAND | €516 |
| DRENTHE | €516 |
| OVERIJSSEL | €505 |
| FLEVOLAND | €508 |
| GELDERLAND | €522 |
| UTRECHT | €510 |
| NOORD HOLLAND | €505 |
| ZUID HOLLAND | €529 |
| ZEELAND | €508 |
| NOORD BRABANT | €510 |
| LIMBURG | €512 |
Motor
| Fabrikant | SAAB AUTOMOBILE AB |
| Motorinhoud | 1910 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 132 KW / 180 PK |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Motorcode | Z19DTR |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 75 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 9.7 L/100km (1:10.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.3 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.2 L/100km (1:19.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 19.2 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.9 L/100km (1:14.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 182 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1645 kg |
| Massa ledig voertuig | 1545 kg |
| Toegestane max. massa | 2150 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2675 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4670 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1802 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1531 mm) tot 1.5 meter (1543 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 15 juli 2025 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 15 juli 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 28 juni 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
Keuring van 20 juni 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 10 mei 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 1 juli 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 4 april 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 3 april 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 2 juli 2020 | Huidige eigenaar, 2113 dagen in bezit |
