PORSCHE CAYMAN S
Dit kenteken behoort tot een PORSCHE CAYMAN S personenauto en heeft een nieuwwaarde van €85.105. de personenauto beschikt over een 330 PK sterke 3436 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 277 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 4.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYMAN S (2011 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 2help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | coupe |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €85.105 |
| Vermogen | 243 KW / 330 PK |
| Koppel | 370 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 4.9 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 5.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 76-XSB-9. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 14 augustus 2012 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 14 augustus 2012 |
| Eerste toelating Nederland | 14 augustus 2012 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €210 |
| FRIESLAND | €207 |
| DRENTHE | €207 |
| OVERIJSSEL | €199 |
| FLEVOLAND | €201 |
| GELDERLAND | €212 |
| UTRECHT | €203 |
| NOORD HOLLAND | €199 |
| ZUID HOLLAND | €217 |
| ZEELAND | €201 |
| NOORD BRABANT | €203 |
| LIMBURG | €204 |
Motor
| Fabrikant | DR.ING. H.C. F. PORSCHE AG |
| Motorinhoud | 3436 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 243 KW / 331 PK |
| Topsnelheid | 277 km/h |
| Motorcode | MA121R |
| Tankinhoud | 54 L |
| Hoeveelheid motorolie | 7.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 22 L |
| Geluidsniveau stationair | 96 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 14.1 L/100km (1:7.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 7.1 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.6 L/100km (1:15.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.2 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.4 L/100km (1:10.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.6 km verder |
| CO2 uitstoot | 221 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 A |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1450 kg |
| Massa ledig voertuig | 1350 kg |
| Toegestane max. massa | 1675 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.4 meter (2415 mm) |
| Lengte | 4.3 meter (4347 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1801 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (1978 mm) |
| Hoogte | 1.3 meter (1285 mm) |
| Draaicirkel | 11.1 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 260 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven, 318x28 mm |
| Remmen achter | Geventileerde schijven, 299x24 mm |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 22 september 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 2 september 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Remleiding door corrosie aangetast |
Keuring van 18 september 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 september 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
Keuring van 2 september 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 20 augustus 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 21 augustus 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 10 september 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 4 april 2014 | Huidige eigenaar, 4389 dagen in bezit |
