AUDI A6
Dit kenteken behoort tot een AUDI A6 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.191. de personenauto beschikt over een 204 PK sterke 2773 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 240 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.1 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A6 (2010 - 2014)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 24help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.191 |
| Vermogen | 150 KW / 204 PK |
| Koppel | 280 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.1 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 11.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 5 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 75-RTN-7. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 29 juli 2011 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 29 juli 2011 |
| Eerste toelating Nederland | 29 juli 2011 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 12 april 2026
| Datum | 12 april 2026 |
| Kilometerstand | 186.807 km |
| Vraagprijs (10 mei 2026) | €10.500 |
| Vraagprijs (12 april 2026) | €11.750 |
| Plaats | Rheden |
Advertentie van 7 april 2024
| Datum | 7 april 2024 |
| Kilometerstand | 161.280 km |
| Vraagprijs | €15.450 |
| Plaats | Rheden |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 2773 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 150 KW / 204 PK |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Motorcode | CHV |
| Tankinhoud | 75 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.8 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 12 L |
| Geluidsniveau stationair | 71 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.7 L/100km (1:9.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.3 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.5 L/100km (1:15.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.4 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8 L/100km (1:12.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 187 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 F |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1755 kg |
| Massa ledig voertuig | 1655 kg |
| Toegestane max. massa | 2290 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2921 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (912 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1091 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4915 mm) tot 5.0 meter (5047 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1874 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2086 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1445 mm) tot 1.5 meter (1465 mm) |
| Draaicirkel | 11.9 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 530 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 995 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 24 april 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 15 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 11 april 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Keuring van 24 april 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 juni 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 30 juni 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 juli 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 juni 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 juli 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 21 januari 2023 | Huidige eigenaar, 1207 dagen in bezit |
| 17 augustus 2022 | 157 dagen in bezit |
| 7 november 2021 | 283 dagen in bezit |
| 29 oktober 2021 | 9 dagen in bezit |
| 16 december 2020 | 317 dagen in bezit |
| 29 november 2020 | 17 dagen in bezit |
| 24 november 2020 | 5 dagen in bezit |
| 11 juni 2016 | 1627 dagen in bezit |
