PEUGEOT 508
Dit kenteken behoort tot een PEUGEOT 508 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €42.230. de personenauto beschikt over een 156 PK sterke 1598 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 217 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 9.1 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 508 (2011 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 246help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €42.230 |
| Vermogen | 115 KW / 156 PK |
| Koppel | 240 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.1 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | Nog 5.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 73-SKH-5. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 14 oktober 2011 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 14 oktober 2011 |
| Eerste toelating Nederland | 14 oktober 2011 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €239 |
| FRIESLAND | €235 |
| DRENTHE | €235 |
| OVERIJSSEL | €226 |
| FLEVOLAND | €228 |
| GELDERLAND | €241 |
| UTRECHT | €230 |
| NOORD HOLLAND | €226 |
| ZUID HOLLAND | €247 |
| ZEELAND | €228 |
| NOORD BRABANT | €231 |
| LIMBURG | €232 |
Motor
| Fabrikant | AUTOMOBILES PEUGEOT |
| Motorinhoud | 1598 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 115 KW / 157 PK |
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Motorcode | 5F02 |
| Tankinhoud | 72 L |
| Hoeveelheid motorolie | 4.25 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 6.4 L |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.5 L/100km (1:9.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.5 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.2 L/100km (1:19.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 19.2 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.1 L/100km (1:14.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.1 km verder |
| CO2 uitstoot | 165 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 A |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1505 kg |
| Massa ledig voertuig | 1405 kg |
| Toegestane max. massa | 2100 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2817 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4813 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1853 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1476 mm) |
| Draaicirkel | 12.2 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 512 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1592 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 17 september 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 26 augustus 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting glas gerepareerd, bewerkt of verwij |
Keuring van 17 september 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 28 februari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 februari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 17 februari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
Keuring van 24 februari 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 14 februari 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 maart 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 16 september 2024 | Huidige eigenaar, 571 dagen in bezit |
| 13 september 2024 | 3 dagen in bezit |
| 31 juli 2024 | 44 dagen in bezit |
| 31 maart 2020 | 1583 dagen in bezit |
