BMW 5ER REIHE
Dit kenteken behoort tot een BMW 5ER REIHE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.174. de personenauto beschikt over een 272 PK sterke 2996 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.5 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 5ER REIHE (2009 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 10help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.174 |
| Vermogen | 200 KW / 272 PK |
| Koppel | 320 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.5 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 514 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Niet geregistreerdDe laatste registratie was in 2024 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 71-KNT-3. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 7 januari 2010 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 7 januari 2010 |
| Eerste toelating Nederland | 7 januari 2010 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €267 |
| FRIESLAND | €263 |
| DRENTHE | €263 |
| OVERIJSSEL | €253 |
| FLEVOLAND | €256 |
| GELDERLAND | €270 |
| UTRECHT | €257 |
| NOORD HOLLAND | €253 |
| ZUID HOLLAND | €276 |
| ZEELAND | €255 |
| NOORD BRABANT | €258 |
| LIMBURG | €260 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2996 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 200 KW / 272 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | N53B30A |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 11 L/100km (1:9.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.1 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.8 L/100km (1:17.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.2 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.7 L/100km (1:13.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.0 km verder |
| CO2 uitstoot | 182 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1615 kg |
| Massa ledig voertuig | 1515 kg |
| Toegestane max. massa | 2100 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2888 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (852 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1101 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4841 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1846 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (2030 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1468 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 520 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 19 december 2024 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 12 december 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 november 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 18 november 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 november 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 30 oktober 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Lambdawaarde wijkt af |
| Aandachtspunt | 1x Mistachterlicht ondeugdelijk bevestigd |
Keuring van 30 november 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 9 december 2024 | Huidige eigenaar, 524 dagen in bezit |
| 23 november 2024 | 16 dagen in bezit |
| 10 oktober 2021 | 1140 dagen in bezit |
| 17 juli 2021 | 85 dagen in bezit |
| 12 juli 2021 | 5 dagen in bezit |
| 10 juli 2021 | 2 dagen in bezit |
| 7 januari 2010 | 4202 dagen in bezit |
