OPEL INSIGNIA LIMOUSINE HB
Dit kenteken behoort tot een OPEL INSIGNIA LIMOUSINE HB personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.185. de personenauto beschikt over een 325 PK sterke 2792 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 265 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | OPEL |
| Model | INSIGNIA LIMOUSINE HB (2012 - 2014)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 4help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | MPV |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.185 |
| Vermogen | 239 KW / 325 PK |
| Koppel | 435 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 51 dagen |
| APK Aandachtspunten | 4 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 7-XPB-12. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 9 november 2012 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 10 oktober 2015 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 9 november 2012 |
| Eerste toelating Nederland | 10 oktober 2015 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €8.433Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type INSIGNIA LIMOUSINE HB is €5.784 (Geen oordeel)help_outlineOmdat dit type INSIGNIA LIMOUSINE HB maar 4 keer is geïmporteerd kan er geen BPM-oordeel gegeven worden |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | ADAM OPEL AG |
| Motorinhoud | 2792 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 239 KW / 326 PK |
| Topsnelheid | 265 km/h |
| Motorcode | A28NET |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.3 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 6.7 L |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 16.1 L/100km (1:6.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 6.2 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7.5 L/100km (1:13.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10.7 L/100km (1:9.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.3 km verder |
| CO2 uitstoot | 251 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 F |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1843 kg |
| Massa ledig voertuig | 1743 kg |
| Toegestane max. massa | 2355 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2737 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4830 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1856 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2084 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1498 mm) |
| Draaicirkel | 11.7 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 530 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1470 L |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 7 juli 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 20 juni 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Keuring van 20 juni 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Accu ondeugdelijk bevestigd |
Keuring van 7 juli 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 mei 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 7 juli 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 augustus 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 3 oktober 2017
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 12 maart 2022 | Huidige eigenaar, 1526 dagen in bezit |
| 23 augustus 2019 | 932 dagen in bezit |
