VOLKSWAGEN KOMBI
Dit kenteken behoort tot een VOLKSWAGEN KOMBI en heeft een nieuwwaarde van €72.165.Algemene kenmerken
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | KOMBI |
| Inrichting | kampeerwagen |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.165 |
| Vermogen | 103 KW / 140 PK |
| Brandstof | diesel |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 59 dagen |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 7-TTK-70. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 24 juni 2014 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 24 juni 2014 |
| Eerste toelating Nederland | 24 juni 2014 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €440 |
| FRIESLAND | €436 |
| DRENTHE | €436 |
| OVERIJSSEL | €426 |
| FLEVOLAND | €429 |
| GELDERLAND | €442 |
| UTRECHT | €430 |
| NOORD HOLLAND | €426 |
| ZUID HOLLAND | €448 |
| ZEELAND | €428 |
| NOORD BRABANT | €431 |
| LIMBURG | €432 |
Motor
| Motorinhoud | 1968 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 103 KW / 140 PK |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8 L/100km (1:12.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 211 g/km |
| Milieuklasse | Onbekend |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2450 kg |
| Massa ledig voertuig | 2350 kg |
| Toegestane max. massa | 2800 kg |
Ruimte en afmetingen
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 11 juli 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 11 juli 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
Keuring van 19 juli 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 augustus 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Stuurkogel te veel speling |
| Aandachtspunt | 2x Stofhoezen remcilinders ernstig beschadigd |
Keuring van 3 augustus 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt | 2x Mistlicht voor onjuist afgesteld |
Keuring van 30 april 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 20 mei 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Schokdemper werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
Keuring van 17 mei 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 1 maart 2026 | Huidige eigenaar, 72 dagen in bezit |
| 12 juli 2025 | 232 dagen in bezit |
| 28 juni 2024 | 379 dagen in bezit |
| 7 mei 2024 | 52 dagen in bezit |
| 24 juni 2014 | 3605 dagen in bezit |
