VOLKSWAGEN KOMBI
Dit kenteken behoort tot een VOLKSWAGEN KOMBI personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.165. de personenauto beschikt over een 140 PK sterke 1968 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 172 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 14.7 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | KOMBI (2013 - 2015)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 22help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | MPV |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.165 |
| Vermogen | 103 KW / 140 PK |
| Koppel | 340 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 14.7 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 2370 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Onlogische tellerstand |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineAlleen de leasemaatschappij kan het voertuig tenaamstellen - OF mogelijk gestolen / in beslag genomen |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 7-TPK-32. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 12 mei 2014 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 12 mei 2014 |
| Eerste toelating Nederland | 12 mei 2014 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €700 |
| FRIESLAND | €694 |
| DRENTHE | €694 |
| OVERIJSSEL | €679 |
| FLEVOLAND | €683 |
| GELDERLAND | €704 |
| UTRECHT | €686 |
| NOORD HOLLAND | €679 |
| ZUID HOLLAND | €713 |
| ZEELAND | €683 |
| NOORD BRABANT | €686 |
| LIMBURG | €689 |
Motor
| Fabrikant | VOLKSWAGEN AG |
| Motorinhoud | 1968 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 103 KW / 140 PK |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Motorcode | CCH |
| Hoeveelheid motorolie | 7 L |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8 L/100km (1:12.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 211 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 K |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1976 kg |
| Massa ledig voertuig | 1876 kg |
| Toegestane max. massa | 2800 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (3000 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4892 mm) tot 5.0 meter (4991 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1904 mm) |
| Hoogte | 2.0 meter (1970 mm) tot 2.0 meter (1990 mm) |
| Draaicirkel | 11.9 M |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 12 november 2019 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 12 november 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 25 augustus 2018 | Huidige eigenaar, 2814 dagen in bezit |
