CHRYSLER GRAND VOYAGER
Dit kenteken behoort tot een CHRYSLER GRAND VOYAGER personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.150. de personenauto beschikt over een 163 PK sterke 2777 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 185 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 12.8 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | CHRYSLER |
| Model | GRAND VOYAGER (2008 - 2012)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 15help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.150 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Koppel | 360 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 12.8 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 2492 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Onlogische tellerstand |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineAlleen de leasemaatschappij kan het voertuig tenaamstellen - OF mogelijk gestolen / in beslag genomen |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 7-SRD-29. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 16 november 2009 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 23 november 2013 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 16 november 2009 |
| Eerste toelating Nederland | 23 november 2013 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €16.253Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type GRAND VOYAGER is €13.145 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €790 |
| FRIESLAND | €783 |
| DRENTHE | €783 |
| OVERIJSSEL | €766 |
| FLEVOLAND | €770 |
| GELDERLAND | €794 |
| UTRECHT | €773 |
| NOORD HOLLAND | €766 |
| ZUID HOLLAND | €805 |
| ZEELAND | €770 |
| NOORD BRABANT | €774 |
| LIMBURG | €777 |
Motor
| Fabrikant | CHRYSLER GROUP LLC |
| Motorinhoud | 2777 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Motorcode | VM64C????? |
| Tankinhoud | 75 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.6 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 16.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.3 L/100km (1:10.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.8 km verder |
| CO2 uitstoot | 247 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2175 kg |
| Massa ledig voertuig | 2075 kg |
| Toegestane max. massa | 2775 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.1 meter (3078 mm) |
| Lengte | 5.1 meter (5143 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (1954 mm) |
| Hoogte | 1.8 meter (1750 mm) |
| Draaicirkel | 12 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 638 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 3296 L |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 21 juli 2019 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 22 juni 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 16 november 2018 | Huidige eigenaar, 2739 dagen in bezit |
