BMW 535D
Dit kenteken behoort tot een BMW 535D personenauto en heeft een nieuwwaarde van €117.843. de personenauto beschikt over een 299 PK sterke 2993 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.7 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 535D (2011 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 92help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €117.843 |
| Vermogen | 220 KW / 299 PK |
| Koppel | 600 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.7 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 10.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 4 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 68-PXL-5. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 11 april 2011 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 11 april 2011 |
| Eerste toelating Nederland | 11 april 2011 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 2 april 2026
| Datum | 2 april 2026 |
| Kilometerstand | 285.792 km |
| Vraagprijs | €10.950 |
| Plaats | Oudenbosch |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2993 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 220 KW / 300 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | N57D30B |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10 L |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.1 L/100km (1:12.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.3 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.3 L/100km (1:18.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.3 L/100km (1:15.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 165 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 A |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1915 kg |
| Massa ledig voertuig | 1815 kg |
| Toegestane max. massa | 2490 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2968 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4907 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1860 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1462 mm) |
| Draaicirkel | 11.95 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 560 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1670 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 26 februari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 26 februari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
Keuring van 24 februari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Absorptiecoefficient te hoog |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 27 december 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 9 januari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 13 januari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 22 april 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 9 april 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 april 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 10 april 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt | 2x Mistlicht voor onjuist afgesteld |
Keuring van 13 april 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 23 maart 2026 | Huidige eigenaar, 18 dagen in bezit |
| 27 januari 2023 | 1151 dagen in bezit |
| 21 december 2022 | 37 dagen in bezit |
| 16 december 2022 | 5 dagen in bezit |
| 4 februari 2013 | 3602 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 5 november 2025
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP250410 |
| Omschrijving | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Het kan niet worden uitgesloten dat bij het activering van de airbag na een ongeval een te hoge druk in de gasgenerator ontstaat, waardoor deze barst en rondvliegende metalen onderdelen ernstig of in extreme gevallen dodelijk letsel veroorzaken. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 398.338 (waarvan 7.444 in Nederland) |
