MERCEDES-BENZ E 280 CDI
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ E 280 CDI personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.172. de personenauto beschikt over een 190 PK sterke 2987 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 238 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 280 CDI (2005 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 75help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.172 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.6 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 322 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig heeft nog geen APK keuring gehad |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Onlogische tellerstandDe laatste registratie was in 2024 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 67-SR-JG. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 12 april 2006 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 12 april 2006 |
| Eerste toelating Nederland | 12 april 2006 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €565 |
| FRIESLAND | €560 |
| DRENTHE | €560 |
| OVERIJSSEL | €549 |
| FLEVOLAND | €552 |
| GELDERLAND | €568 |
| UTRECHT | €554 |
| NOORD HOLLAND | €549 |
| ZUID HOLLAND | €575 |
| ZEELAND | €551 |
| NOORD BRABANT | €554 |
| LIMBURG | €556 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2987 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Topsnelheid | 238 km/h |
| Motorcode | 642920 |
| Tankinhoud | 65 L |
| Hoeveelheid motorolie | 8.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 13 L |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.1 L/100km (1:9.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.9 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.6 L/100km (1:17.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.2 L/100km (1:13.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 191 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1720 kg |
| Massa ledig voertuig | 1620 kg |
| Toegestane max. massa | 2220 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2854 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4818 mm) tot 4.8 meter (4850 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1822 mm) tot 1.8 meter (1830 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1420 mm) tot 1.5 meter (1470 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 540 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 28 juni 2025 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Recente tenaamstellingen
| 3 juli 2024 | Huidige eigenaar, 682 dagen in bezit |
| 22 juli 2015 | 3269 dagen in bezit |
