VOLVO XC60
Dit kenteken behoort tot een VOLVO XC60 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €52.800. de personenauto beschikt over een 175 PK sterke 2400 cm³ 5-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 205 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 9.8 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | XC60 (2009 - 2012)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 76help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €52.800 |
| Vermogen | 129 KW / 175 PK |
| Koppel | 420 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.8 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 1668 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2021 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 67-NFB-5. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 19 augustus 2010 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 19 augustus 2010 |
| Eerste toelating Nederland | 19 augustus 2010 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €565 |
| FRIESLAND | €560 |
| DRENTHE | €560 |
| OVERIJSSEL | €549 |
| FLEVOLAND | €552 |
| GELDERLAND | €568 |
| UTRECHT | €554 |
| NOORD HOLLAND | €549 |
| ZUID HOLLAND | €575 |
| ZEELAND | €551 |
| NOORD BRABANT | €554 |
| LIMBURG | €556 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 2400 cm³ |
| Aantal cylinders | 5 |
| Vermogen | 129 KW / 176 PK |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Motorcode | D5244T14 |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 12.65 L |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 7.8 L/100km (1:12.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5 L/100km (1:20.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 20.0 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6 L/100km (1:16.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 159 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1718 kg |
| Massa ledig voertuig | 1618 kg |
| Toegestane max. massa | 2505 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2774 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4627 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1891 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1713 mm) |
| Draaicirkel | 11.9 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 873 L |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 21 september 2021 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 18 september 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 20 september 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 21 september 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 21 april 2021 | Huidige eigenaar, 1821 dagen in bezit |
| 24 maart 2021 | 28 dagen in bezit |
| 9 januari 2021 | 74 dagen in bezit |
| 17 september 2016 | 1575 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 26 september 2020
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP200327 |
| Omschrijving | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 2.183,701 (waarvan 102.166 in Nederland) |
