BMW 325I
Dit kenteken behoort tot een BMW 325I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.178. de personenauto beschikt over een 217 PK sterke 2996 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 243 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.1 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 325I (2010 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 50help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.178 |
| Vermogen | 160 KW / 217 PK |
| Koppel | 270 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.1 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 10.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 66-SPK-6. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 26 mei 2010 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 22 november 2011 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 26 mei 2010 |
| Eerste toelating Nederland | 22 november 2011 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €12.437Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type 325I is €9.515 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 18 maart 2025
| Datum | 18 maart 2025 |
| Kilometerstand | 187.848 km |
| Vraagprijs | €14.495 |
| Plaats | Gilze |
Advertentie van 15 februari 2025
| Datum | 15 februari 2025 |
| Kilometerstand | 187.848 km |
| Vraagprijs | €14.495 |
| Plaats | Gilze |
Advertentie van 15 januari 2025
| Datum | 15 januari 2025 |
| Kilometerstand | 187.848 km |
| Vraagprijs | €14.995 |
| Plaats | Gilze |
Advertentie van 14 november 2024
| Datum | 14 november 2024 |
| Kilometerstand | 187.848 km |
| Vraagprijs | €14.995 |
| Plaats | Gilze |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2996 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 160 KW / 218 PK |
| Topsnelheid | 243 km/h |
| Motorcode | N53B30A |
| Tankinhoud | 63 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 8.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.6 L/100km (1:9.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.4 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.3 L/100km (1:15.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.9 L/100km (1:12.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 185 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 A |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1760 kg |
| Massa ledig voertuig | 1660 kg |
| Toegestane max. massa | 2115 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2760 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4612 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1782 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (1961 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1384 mm) |
| Draaicirkel | 11 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 210 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 350 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 24 maart 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 9 februari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band vertoont uitstulping(en) |
| Aandachtspunt | 1x Achterlicht werkt niet (goed) |
Keuring van 24 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 18 maart 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 21 februari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
Keuring van 25 februari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 4 maart 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 24 april 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
Keuring van 6 mei 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 mei 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 5 april 2025 | Huidige eigenaar, 407 dagen in bezit |
| 12 november 2024 | 144 dagen in bezit |
| 31 oktober 2024 | 12 dagen in bezit |
| 8 december 2023 | 328 dagen in bezit |
| 4 maart 2021 | 1009 dagen in bezit |
| 11 november 2020 | 113 dagen in bezit |
| 16 april 2019 | 575 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 23 juli 2025
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP250247 |
| Omschrijving | Na enkele jaren kan er door luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen bij de bestuurdersairbag een defect ontstaan aan de gasgenerator. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Er kan niet worden uitgesloten dat bij een airbagactivering na een botsing een te hoge druk ontstaat in de gasgenerator, als deze ontploft kunnen de rondvliegende metalen delen ernstige verwondingen veroorzaken en in het extreemste geval zelf tot de dood leiden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.452,503 (waarvan 49.614 in Nederland) |
Terugroepactie van 1 maart 2019
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP180350 |
| Omschrijving | Het stekkercontact van de accupluskabel op de voorste zekering-relaiskast, kan als gevolg van trillingen en wrijvingscorrosie in combinatie met een hoge stroombelasting, beschadigen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | De motor kan afslaan en de stuurbekrachtiging en de elektrische installatie kunnen tijdens het rijden uitvallen. De situatie kondigt zich aan door flikkeren van het instrumentenpaneel en eventuele korte, voelbare vermogensdalingen. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 451.957 (waarvan 67 in Nederland) |
Terugroepactie van 27 september 2018
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP180384 |
| Omschrijving | In de stekkerverbinding op de aanjagereindtrap kan wrijvingscorrosie ontstaan. Hierdoor kan in de stekkerverbinding een elektrische weerstand ontstaan. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | De stekkerverbinding kan oververhit raken met kans op kortsluiting. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade, Het belasten van het milieu |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.035,604 (waarvan 41.470 in Nederland) |
