VOLVO S80
Dit kenteken behoort tot een VOLVO S80 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.154. de personenauto beschikt over een 272 PK sterke 2922 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | S80 (2004 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 4help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.154 |
| Vermogen | 200 KW / 272 PK |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 4 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 226 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 65-RF-DB. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 2 maart 2005 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 2 maart 2005 |
| Eerste toelating Nederland | 2 maart 2005 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION (NL) |
| Motorinhoud | 2922 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 200 KW / 272 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | B6294T |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 16 L/100km (1:6.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 6.3 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 8.3 L/100km (1:12.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.0 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 11.1 L/100km (1:9.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.0 km verder |
| CO2 uitstoot | 268 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1676 kg |
| Massa ledig voertuig | 1576 kg |
| Toegestane max. massa | 2140 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2791 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4850 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1833 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1454 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 2 oktober 2025 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 2 oktober 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 augustus 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 september 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 29 juli 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 30 juli 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
Keuring van 25 juli 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 24 juli 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 25 september 2025 | Huidige eigenaar, 233 dagen in bezit |
| 23 februari 2017 | 3136 dagen in bezit |
