BMW 3ER REIHE
Dit kenteken behoort tot een BMW 3ER REIHE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.194. de personenauto beschikt over een 306 PK sterke 2979 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 3ER REIHE (2007 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 4help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.194 |
| Vermogen | 225 KW / 306 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.6 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 23 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 3 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 64-XB-PB. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 30 maart 2007 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 30 maart 2007 |
| Eerste toelating Nederland | 30 maart 2007 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €267 |
| FRIESLAND | €263 |
| DRENTHE | €263 |
| OVERIJSSEL | €253 |
| FLEVOLAND | €256 |
| GELDERLAND | €270 |
| UTRECHT | €257 |
| NOORD HOLLAND | €253 |
| ZUID HOLLAND | €276 |
| ZEELAND | €255 |
| NOORD BRABANT | €258 |
| LIMBURG | €260 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2979 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 225 KW / 306 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | N54B30A |
| Tankinhoud | 63 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 8.2 L |
| Geluidsniveau stationair | 91 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 14.4 L/100km (1:6.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 6.9 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.8 L/100km (1:14.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.7 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.6 L/100km (1:10.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.4 km verder |
| CO2 uitstoot | 231 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1610 kg |
| Massa ledig voertuig | 1510 kg |
| Toegestane max. massa | 2055 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2760 mm) |
| Lengte | 4.5 meter (4520 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1817 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1421 mm) |
| Draaicirkel | 11 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 450 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 19 april 2026 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 7 april 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 19 april 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 18 april 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
Keuring van 11 maart 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 februari 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 2 maart 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 13 maart 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 maart 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 1 september 2018 | Huidige eigenaar, 2810 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 23 juli 2025
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP250247 |
| Omschrijving | Na enkele jaren kan er door luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen bij de bestuurdersairbag een defect ontstaan aan de gasgenerator. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Er kan niet worden uitgesloten dat bij een airbagactivering na een botsing een te hoge druk ontstaat in de gasgenerator, als deze ontploft kunnen de rondvliegende metalen delen ernstige verwondingen veroorzaken en in het extreemste geval zelf tot de dood leiden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.452,503 (waarvan 49.614 in Nederland) |
Terugroepactie van 22 februari 2022
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP210622 |
| Omschrijving | De afsluitpluggen van de cilinderkop zijn mogelijk niet goed vastgedraaid. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Olielekkage, dat op de achterband kan komen. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.746 (waarvan 12 in Nederland) |
Terugroepactie van 27 september 2018
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP180384 |
| Omschrijving | In de stekkerverbinding op de aanjagereindtrap kan wrijvingscorrosie ontstaan. Hierdoor kan in de stekkerverbinding een elektrische weerstand ontstaan. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | De stekkerverbinding kan oververhit raken met kans op kortsluiting. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade, Het belasten van het milieu |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.035,604 (waarvan 41.470 in Nederland) |
