MERCEDES-BENZ GLK 280 4MATIC
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ GLK 280 4MATIC personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.201. de personenauto beschikt over een 231 PK sterke 2996 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 210 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | GLK 280 4MATIC (2008 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 247help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.201 |
| Vermogen | 170 KW / 231 PK |
| Koppel | 300 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.6 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 5.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 64-KRG-3. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 21 januari 2010 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 21 januari 2010 |
| Eerste toelating Nederland | 21 januari 2010 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2996 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 170 KW / 232 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Motorcode | 272948 |
| Tankinhoud | 66 L |
| Hoeveelheid motorolie | 7 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 8.4 L |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 14.1 L/100km (1:7.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 7.1 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 8.4 L/100km (1:11.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10.5 L/100km (1:9.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 246 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 A |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1830 kg |
| Massa ledig voertuig | 1730 kg |
| Toegestane max. massa | 2480 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2755 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.8 meter (816 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (957 mm) |
| Lengte | 4.5 meter (4528 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1840 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (2016 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1683 mm) tot 1.7 meter (1699 mm) |
| Draaicirkel | 11.5 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 450 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1550 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 7 november 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 15 oktober 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 3 oktober 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 18 oktober 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 31 oktober 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 7 oktober 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 2 oktober 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 7 november 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 28 januari 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 11 januari 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 11 november 2019 | Huidige eigenaar, 2383 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 25 mei 2023
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP230206 |
| Omschrijving | De wielbouten en de ontluchtingsnippels van de remmen zijn mogelijk niet goed vast gezet. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | De wielbouten kunnen volledig loskomen Daar bovenop kan, bij een niet correct aangedraaide ontluchtingsnippel, het verlies van remvloeistof niet uitgesloten worden. Dit kan tot een gereduceerde remkracht leiden. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 109 (waarvan 9 in Nederland) |
Terugroepactie van 14 juli 2022
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP220263 |
| Omschrijving | Het drijfgas van de bestuurders en passagiersairbag is mogelijk door blootstelling aan een hoge vochtigheidsgraad en een hoge temperatuur aangetast. Hierdoor kunnen de gasgeneratoren van de airbag mogelijk overmatige interne druk creëren. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij activatie van de airbags kunnen metaaldeeltjes uit de behuizing vrijkomen. Tevens is de beschermende functie van de airbags niet gegarandeerd. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 557.209 (waarvan 18.279 in Nederland) |
Terugroepactie van 23 februari 2016
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP160075 |
| Omschrijving | Er kan corrosie optreden in het airbag-stuurapparaat. Hierdoor kunnen in het stuurapparaat storingen optreden. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Indien een storing optreedt kunnen de airbags, de gordelspanners en de crashsensoren gedeactiveerd worden. In dat geval zal het SRS-waarschuwingslampje gaan branden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 308.141 (waarvan 7.339 in Nederland) |
