AUDI A5 CABRIOLET
Dit kenteken behoort tot een AUDI A5 CABRIOLET personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.155. de personenauto beschikt over een 211 PK sterke 1984 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 233 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A5 CABRIOLET (2009 - 2014)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 20help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.155 |
| Vermogen | 155 KW / 211 PK |
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.9 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Continu variabele transmissie |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 12 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 63-XZB-9. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 7 juli 2009 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 11 september 2012 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 7 juli 2009 |
| Eerste toelating Nederland | 11 september 2012 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €10.243Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type AUDI A5 CABRIOLET is €9.989 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 1984 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 155 KW / 211 PK |
| Topsnelheid | 233 km/h |
| Motorcode | CDN |
| Tankinhoud | 65 L |
| Hoeveelheid motorolie | 4.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 9.9 L/100km (1:10.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.1 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6 L/100km (1:16.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.7 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.4 L/100km (1:13.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 174 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 F |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1730 kg |
| Massa ledig voertuig | 1630 kg |
| Toegestane max. massa | 2155 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2758 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4625 mm) tot 4.8 meter (4780 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1854 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1366 mm) tot 1.4 meter (1386 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 320 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 750 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 1 mei 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 21 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Keuring van 30 april 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Mistachterlicht werkt niet (goed) |
Keuring van 1 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Remlicht werkt niet (goed) |
Keuring van 14 april 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x As of wielgeleidingselement ondeugdelijk |
| Aandachtspunt | 1x Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
Keuring van 15 april 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 30 maart 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 15 april 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Keuring van 22 mei 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 30 mei 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt | 1x Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
Recente tenaamstellingen
| 17 april 2020 | Huidige eigenaar, 2216 dagen in bezit |
