BMW 3ER REIHE
Dit kenteken behoort tot een BMW 3ER REIHE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €59.118. de personenauto beschikt over een 217 PK sterke 2497 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 245 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 3ER REIHE (2006 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 96help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | coupe |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €59.118 |
| Vermogen | 160 KW / 217 PK |
| Koppel | 250 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 5 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 61-TJ-JH. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 27 september 2006 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 27 september 2006 |
| Eerste toelating Nederland | 27 september 2006 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €239 |
| FRIESLAND | €235 |
| DRENTHE | €235 |
| OVERIJSSEL | €226 |
| FLEVOLAND | €228 |
| GELDERLAND | €241 |
| UTRECHT | €230 |
| NOORD HOLLAND | €226 |
| ZUID HOLLAND | €247 |
| ZEELAND | €228 |
| NOORD BRABANT | €231 |
| LIMBURG | €232 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 16 april 2024
| Datum | 16 april 2024 |
| Kilometerstand | 173.003 km |
| Vraagprijs | €9.999 |
| Plaats | Assen |
Advertentie van 16 maart 2024
| Datum | 16 maart 2024 |
| Kilometerstand | 173.003 km |
| Vraagprijs | €10.849 |
| Plaats | Assen |
Advertentie van 14 februari 2024
| Datum | 14 februari 2024 |
| Kilometerstand | 173.003 km |
| Vraagprijs | €10.849 |
| Plaats | Assen |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2497 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 160 KW / 218 PK |
| Topsnelheid | 245 km/h |
| Motorcode | N52B25A |
| Tankinhoud | 61 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 8.4 L |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 12.9 L/100km (1:7.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 7.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.7 L/100km (1:14.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9 L/100km (1:11.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.1 km verder |
| CO2 uitstoot | 218 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1525 kg |
| Massa ledig voertuig | 1425 kg |
| Toegestane max. massa | 1930 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2760 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4580 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1782 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1395 mm) |
| Draaicirkel | 11 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 440 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 10 april 2026 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 10 april 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 maart 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 17 juli 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Schokdemper werkt niet (goed) |
Keuring van 4 juli 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 juni 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 juni 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 2 juli 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 17 juli 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 17 april 2024 | Huidige eigenaar, 728 dagen in bezit |
| 14 februari 2024 | 63 dagen in bezit |
| 10 februari 2024 | 4 dagen in bezit |
| 17 juli 2018 | 2034 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 23 juli 2025
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP250247 |
| Omschrijving | Na enkele jaren kan er door luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen bij de bestuurdersairbag een defect ontstaan aan de gasgenerator. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Er kan niet worden uitgesloten dat bij een airbagactivering na een botsing een te hoge druk ontstaat in de gasgenerator, als deze ontploft kunnen de rondvliegende metalen delen ernstige verwondingen veroorzaken en in het extreemste geval zelf tot de dood leiden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.452,503 (waarvan 49.614 in Nederland) |
Terugroepactie van 22 februari 2022
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP210622 |
| Omschrijving | De afsluitpluggen van de cilinderkop zijn mogelijk niet goed vastgedraaid. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Olielekkage, dat op de achterband kan komen. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.746 (waarvan 12 in Nederland) |
Terugroepactie van 27 september 2018
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP180384 |
| Omschrijving | In de stekkerverbinding op de aanjagereindtrap kan wrijvingscorrosie ontstaan. Hierdoor kan in de stekkerverbinding een elektrische weerstand ontstaan. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | De stekkerverbinding kan oververhit raken met kans op kortsluiting. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade, Het belasten van het milieu |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.035,604 (waarvan 41.470 in Nederland) |
