AUDI Q5
Dit kenteken behoort tot een AUDI Q5 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.187. de personenauto beschikt over een 170 PK sterke 1968 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 200 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | Q5 (2010 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 108help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.187 |
| Vermogen | 125 KW / 170 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 6 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 3 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 60-PPG-8. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 15 maart 2011 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 15 maart 2011 |
| Eerste toelating Nederland | 15 maart 2011 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 1968 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 125 KW / 170 PK |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Motorcode | CGL |
| Geluidsniveau stationair | 69 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.8 L/100km (1:11.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.4 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.9 L/100km (1:16.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7 L/100km (1:14.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.3 km verder |
| CO2 uitstoot | 184 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 A |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1895 kg |
| Massa ledig voertuig | 1795 kg |
| Toegestane max. massa | 2430 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2815 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4629 mm) tot 4.7 meter (4743 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1898 mm) tot 1.9 meter (1934 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1643 mm) tot 1.7 meter (1663 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 14 november 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 11 november 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
Keuring van 9 november 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt | 4x Draaipunt onafhankelijke wielophanging te veel speling |
Keuring van 8 november 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Keuring van 22 september 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt | 1x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 10 november 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Keuring van 6 november 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Keuring van 13 november 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Keuring van 14 november 2017
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 15 november 2017 | Huidige eigenaar, 3105 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 17 februari 2016
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP150307 |
| Omschrijving | De software die in deze voertuigen met een EA189 dieselmotor is geïnstalleerd zorgt tijdens rollenbanktests mogelijk voor lagere NOx-waarden dan die onder dezelfde omstandigheden op de weg zouden zijn gemeten. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Het belasten van het milieu |
| Mogelijk gevolg | Het belasten van het milieu, Onbekend |
| Aantal getroffen voertuigen | 2.368,819 (waarvan 24.773 in Nederland) |
