VOLVO V70
Dit kenteken behoort tot een VOLVO V70 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.186. de personenauto beschikt over een 286 PK sterke 2953 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 245 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | V70 (2007 - 2011)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 9help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.186 |
| Vermogen | 210 KW / 286 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.6 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 38 dagen |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 6-ZSV-64. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 25 juni 2010 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 16 mei 2015 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 25 juni 2010 |
| Eerste toelating Nederland | 16 mei 2015 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €11.044Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type V70 is €11.851 (Geen oordeel)help_outlineOmdat dit type V70 maar 4 keer is geïmporteerd kan er geen BPM-oordeel gegeven worden |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 2953 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 210 KW / 286 PK |
| Topsnelheid | 245 km/h |
| Motorcode | B6304T(2) |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 7.4 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 8.9 L |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 16.7 L/100km (1:6.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 6.0 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 8.1 L/100km (1:12.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 11.3 L/100km (1:8.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 8.8 km verder |
| CO2 uitstoot | 270 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1814 kg |
| Massa ledig voertuig | 1714 kg |
| Toegestane max. massa | 2410 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2816 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 1.0 meter (979 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (1045 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4823 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1890 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2119 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1547 mm) |
| Draaicirkel | 12 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 575 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1600 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 25 juni 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 6 juni 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Onvoldoende remvloeistof in reservoir |
Keuring van 31 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 8 juni 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt | 1x Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 13 juni 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 11 juni 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 7 juni 2021
| Resultaat | Afgekeurd |
| Aandachtspunt | 1x Remleiding beschadigd |
Keuring van 2 juni 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 18 juni 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Recente tenaamstellingen
| 14 maart 2020 | Huidige eigenaar, 2255 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 26 september 2020
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP200327 |
| Omschrijving | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 2.183,701 (waarvan 102.166 in Nederland) |
