BMW M3
Dit kenteken behoort tot een BMW M3 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €117.840. de personenauto beschikt over een 420 PK sterke 3999 cm³ 8-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 280 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 4.7 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | M3 (2010 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 1help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €117.840 |
| Vermogen | 309 KW / 420 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 4.7 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 4 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 6-ZLS-16. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 22 juni 2011 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 22 januari 2015 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 22 juni 2011 |
| Eerste toelating Nederland | 22 januari 2015 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €23.650Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type M3 is €23.650 (Geen oordeel)help_outlineOmdat dit type M3 maar 1 keer is geïmporteerd kan er geen BPM-oordeel gegeven worden |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Motor
| Fabrikant | BMW M GMBH |
| Motorinhoud | 3999 cm³ |
| Aantal cylinders | 8 |
| Vermogen | 309 KW / 421 PK |
| Topsnelheid | 280 km/h |
| Motorcode | S65B40A |
| Tankinhoud | 63 L |
| Hoeveelheid motorolie | 8.8 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 11.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 92 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 11.2 L/100km (1:8.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 8.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 263 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 A |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1700 kg |
| Massa ledig voertuig | 1600 kg |
| Toegestane max. massa | 2150 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2761 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4580 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1817 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1447 mm) |
| Draaicirkel | 11.7 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 450 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 14 augustus 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 14 augustus 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 8 maart 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 8 maart 2023 | Huidige eigenaar, 1129 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 23 juli 2025
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP250247 |
| Omschrijving | Na enkele jaren kan er door luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen bij de bestuurdersairbag een defect ontstaan aan de gasgenerator. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Er kan niet worden uitgesloten dat bij een airbagactivering na een botsing een te hoge druk ontstaat in de gasgenerator, als deze ontploft kunnen de rondvliegende metalen delen ernstige verwondingen veroorzaken en in het extreemste geval zelf tot de dood leiden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.452,503 (waarvan 49.614 in Nederland) |
