BMW 6ER REIHE
Dit kenteken behoort tot een BMW 6ER REIHE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €145.867. de personenauto beschikt over een 320 PK sterke 2979 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.4 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 6ER REIHE (2012 - 2015)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 41help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | BRUIN |
| Nieuwprijs | €145.867 |
| Vermogen | 235 KW / 320 PK |
| Koppel | 450 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.4 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 11.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 6-TKP-23. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 12 maart 2014 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 12 maart 2014 |
| Eerste toelating Nederland | 12 maart 2014 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2979 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 235 KW / 320 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | N55B30A |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9.3 L |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.7 L/100km (1:9.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.3 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.2 L/100km (1:16.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.1 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.9 L/100km (1:12.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 183 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 J |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1825 kg |
| Massa ledig voertuig | 1725 kg |
| Toegestane max. massa | 2360 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2968 mm) |
| Lengte | 5.0 meter (5007 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1894 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1392 mm) |
| Draaicirkel | 11.95 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 460 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1265 L |
Remmen
| Remmen voor | Schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 1 april 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 1 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 26 maart 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 28 februari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 4 maart 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 februari 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 februari 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 12 maart 2014 | Huidige eigenaar, 4417 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 8 juli 2024
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP240221 |
| Omschrijving | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 5.144,881 (waarvan 87.520 in Nederland) |
