BMW 640D
Dit kenteken behoort tot een BMW 640D personenauto en heeft een nieuwwaarde van €117.974. de personenauto beschikt over een 313 PK sterke 2993 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.4 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 640D (2013 - 2015)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 2help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €117.974 |
| Vermogen | 230 KW / 313 PK |
| Koppel | 630 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.4 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 2507 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Onlogische tellerstand |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineAlleen de leasemaatschappij kan het voertuig tenaamstellen - OF mogelijk gestolen / in beslag genomen |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 6-KLN-95. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 30 mei 2013 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 30 mei 2013 |
| Eerste toelating Nederland | 30 mei 2013 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2993 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 230 KW / 313 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | N57D30B |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 8 L |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.6 L/100km (1:17.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 148 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 J |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1865 kg |
| Massa ledig voertuig | 1765 kg |
| Toegestane max. massa | 2390 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2968 mm) |
| Lengte | 5.0 meter (5007 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1894 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1392 mm) |
| Draaicirkel | 11.95 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 460 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1265 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 30 mei 2019 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 9 mei 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 27 december 2018 | Huidige eigenaar, 2661 dagen in bezit |
