BMW 530I
Dit kenteken behoort tot een BMW 530I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.175. de personenauto beschikt over een 272 PK sterke 2996 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 530I (2013 - 2014)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 6help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | BRUIN |
| Nieuwprijs | €72.175 |
| Vermogen | 200 KW / 272 PK |
| Koppel | 310 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.6 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 44 dagen |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 6-KKP-61. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 22 mei 2013 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 22 mei 2013 |
| Eerste toelating Nederland | 22 mei 2013 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 23 juni 2025
| Datum | 23 juni 2025 |
| Kilometerstand | 212.475 km |
| Vraagprijs | €12.945 |
| Plaats | Apeldoorn |
Advertentie van 23 mei 2025
| Datum | 23 mei 2025 |
| Kilometerstand | 212.475 km |
| Vraagprijs | €12.945 |
| Plaats | Apeldoorn |
Advertentie van 22 april 2025
| Datum | 22 april 2025 |
| Kilometerstand | 212.475 km |
| Vraagprijs | €12.945 |
| Plaats | Apeldoorn |
Advertentie van 22 maart 2025
| Datum | 22 maart 2025 |
| Kilometerstand | 212.475 km |
| Vraagprijs | €12.945 |
| Plaats | Apeldoorn |
Advertentie van 19 februari 2025
| Datum | 19 februari 2025 |
| Kilometerstand | 212.475 km |
| Vraagprijs | €12.945 |
| Plaats | Apeldoorn |
Advertentie van 19 januari 2025
| Datum | 19 januari 2025 |
| Kilometerstand | 212.475 km |
| Vraagprijs | €13.945 |
| Plaats | Apeldoorn |
Advertentie van 18 mei 2024
| Datum | 18 mei 2024 |
| Kilometerstand | 201.245 km |
| Vraagprijs | €13.750 |
| Plaats | Soest |
Advertentie van 25 november 2023
| Datum | 25 november 2023 |
| Kilometerstand | 201.245 km |
| Vraagprijs | €14.450 |
| Plaats | Soest |
Advertentie van 5 oktober 2023
| Datum | 5 oktober 2023 |
| Kilometerstand | 196.200 km |
| Vraagprijs | €14.450 |
| Plaats | Soest |
Advertentie van 8 september 2023
| Datum | 8 september 2023 |
| Kilometerstand | 194.112 km |
| Vraagprijs (22 september 2023) | €14.950 |
| Vraagprijs (8 september 2023) | €15.750 |
| Plaats | Soest |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2996 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 200 KW / 272 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | N53B30A |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 8 L |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.1 L/100km (1:9.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.9 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.9 L/100km (1:16.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.4 L/100km (1:13.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 173 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 F |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1730 kg |
| Massa ledig voertuig | 1630 kg |
| Toegestane max. massa | 2265 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2968 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4899 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1860 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1464 mm) |
| Draaicirkel | 11.95 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 520 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 26 juni 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 26 juni 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Keuring van 6 juni 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 13 juni 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 10 juni 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 25 juni 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
| Aandachtspunt | 1x Gordelsluiting werkt niet |
Recente tenaamstellingen
| 28 juli 2025 | Huidige eigenaar, 288 dagen in bezit |
| 20 mei 2024 | 434 dagen in bezit |
| 17 januari 2023 | 489 dagen in bezit |
| 14 januari 2023 | 3 dagen in bezit |
| 4 januari 2023 | 10 dagen in bezit |
| 29 december 2022 | 6 dagen in bezit |
| 22 mei 2013 | 3508 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 8 juli 2024
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP240221 |
| Omschrijving | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 5.144,881 (waarvan 87.520 in Nederland) |
