VOLVO C70
Dit kenteken behoort tot een VOLVO C70 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.189. de personenauto beschikt over een 220 PK sterke 2521 cm³ 5-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 235 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | C70 (2006 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 75help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.189 |
| Vermogen | 162 KW / 220 PK |
| Koppel | 320 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 5 versnellingen |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 34 dagen |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 58-TL-HB. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 8 november 2006 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 8 november 2006 |
| Eerste toelating Nederland | 8 november 2006 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 5 juni 2024
| Datum | 5 juni 2024 |
| Kilometerstand | 264.979 km |
| Vraagprijs | €6.950 |
| Plaats | Ermelo |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 2521 cm³ |
| Aantal cylinders | 5 |
| Vermogen | 162 KW / 221 PK |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Motorcode | B5254T3 |
| Tankinhoud | 62 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.8 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10 L |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 14.7 L/100km (1:6.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 6.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7 L/100km (1:14.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.8 L/100km (1:10.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 234 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1726 kg |
| Massa ledig voertuig | 1626 kg |
| Toegestane max. massa | 2100 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.6 meter (2640 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4581 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1836 mm) tot 1.9 meter (1850 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (2025 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1407 mm) |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 200 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 404 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 21 juni 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 18 juni 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt |
Keuring van 8 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Wiellager te veel speling |
Keuring van 24 april 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 3 mei 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Rem- of parkeerremkabel / buitenkabel ondeugdelijk |
Keuring van 21 juni 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 2 september 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt | 1x Dim-, grootlicht; glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of v |
Keuring van 18 september 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 21 september 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 3x Band beschadigd |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt | 1x Mistlicht voor onjuist afgesteld |
Recente tenaamstellingen
| 7 juni 2024 | Huidige eigenaar, 709 dagen in bezit |
| 30 mei 2024 | 8 dagen in bezit |
| 10 september 2022 | 628 dagen in bezit |
| 18 maart 2021 | 541 dagen in bezit |
| 27 januari 2021 | 50 dagen in bezit |
| 12 december 2020 | 46 dagen in bezit |
| 30 mei 2015 | 2023 dagen in bezit |
