MERCEDES-BENZ ML 350 BLUETEC 4MATIC
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ ML 350 BLUETEC 4MATIC en heeft een nieuwwaarde van €118.018.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | ML 350 BLUETEC 4MATIC |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €118.018 |
| Vermogen | 190 KW / 258 PK |
| Brandstof | diesel |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 8.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 55-ZDG-3. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 12 oktober 2012 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 12 oktober 2012 |
| Eerste toelating Nederland | 12 oktober 2012 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €790 |
| FRIESLAND | €783 |
| DRENTHE | €783 |
| OVERIJSSEL | €766 |
| FLEVOLAND | €770 |
| GELDERLAND | €794 |
| UTRECHT | €773 |
| NOORD HOLLAND | €766 |
| ZUID HOLLAND | €805 |
| ZEELAND | €770 |
| NOORD BRABANT | €774 |
| LIMBURG | €777 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 28 augustus 2024
| Datum | 28 augustus 2024 |
| Kilometerstand | 253.990 km |
| Vraagprijs (11 januari 2025) | €21.500 |
| Vraagprijs (28 augustus 2024) | €21.650 |
| Plaats | Helmond |
Advertentie van 13 november 2023
| Datum | 13 november 2023 |
| Kilometerstand | 237.330 km |
| Vraagprijs | €22.900 |
| Plaats | Surhuisterveen |
Motor
| Motorinhoud | 2987 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 190 KW / 259 PK |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.4 L/100km (1:11.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.9 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.8 L/100km (1:14.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.7 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.4 L/100km (1:13.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 194 g/km |
| Milieuklasse | Onbekend |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2175 kg |
| Massa ledig voertuig | 2075 kg |
| Toegestane max. massa | 2950 kg |
Ruimte en afmetingen
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 18 december 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 18 december 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 5 december 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 26 oktober 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt | 1x Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
Keuring van 8 juni 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 21 oktober 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
Keuring van 5 oktober 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 21 oktober 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
Keuring van 11 oktober 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
Keuring van 27 september 2017
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 23 januari 2025 | Huidige eigenaar, 442 dagen in bezit |
| 29 november 2023 | 421 dagen in bezit |
| 10 november 2023 | 19 dagen in bezit |
| 23 juni 2022 | 505 dagen in bezit |
| 21 mei 2022 | 33 dagen in bezit |
| 30 januari 2020 | 842 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 26 januari 2023
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP230032 |
| Omschrijving | Er kan water langs de achterzijde het voertuig binnendringen en in de uitsparing van het reservewiel terechtkomen in de kofferruimte. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Het water kan in contact komen met de regeleenheid van de brandstofpomp. Als gevolg daarvan kan de brandstoftoevoer naar de motor onderbroken worden waardoor de motor plotseling kan uitvallen met een ongeval als gevolg. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 164.143 (waarvan 3.767 in Nederland) |
Terugroepactie van 22 mei 2013
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP130074 |
| Omschrijving | De vloermat in het voetenruim van de chauffeur kan in contact komen met het gaspedaal. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Het vertraagd terugkomen van het gaspedaal waardoor het toerental van de motor minder snel af zal nemen. Hierdoor kan het voertuig minder snel snelheid verliezen dan verwacht en is een verhoogd risico op een ongeval niet uitgesloten. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 36.801 (waarvan 499 in Nederland) |
