BMW X REIHE
Dit kenteken behoort tot een BMW X REIHE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.148. de personenauto beschikt over een 231 PK sterke 2979 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 210 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.8 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | X REIHE (2005 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 45help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.148 |
| Vermogen | 170 KW / 231 PK |
| Koppel | 300 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.8 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 5 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 2 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 54-SX-LP. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 1 juni 2006 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 1 juni 2006 |
| Eerste toelating Nederland | 1 juni 2006 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €409 |
| FRIESLAND | €403 |
| DRENTHE | €403 |
| OVERIJSSEL | €387 |
| FLEVOLAND | €391 |
| GELDERLAND | €414 |
| UTRECHT | €394 |
| NOORD HOLLAND | €387 |
| ZUID HOLLAND | €423 |
| ZEELAND | €391 |
| NOORD BRABANT | €395 |
| LIMBURG | €398 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2979 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 170 KW / 232 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Motorcode | 306S3 |
| Tankinhoud | 92 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 86 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 75 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 18.1 L/100km (1:5.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 5.5 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 9.9 L/100km (1:10.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.1 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 12.9 L/100km (1:7.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 7.8 km verder |
| CO2 uitstoot | 312 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2095 kg |
| Massa ledig voertuig | 1995 kg |
| Toegestane max. massa | 2620 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2820 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4667 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1872 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1715 mm) |
| Draaicirkel | 12.1 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 465 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1550 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven, 332 mm |
| Remmen achter | Schijven, 324 mm |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 24 juli 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 24 juli 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Draaipunt onafhankelijke wielophanging te veel speling |
Keuring van 11 juni 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
Keuring van 9 juni 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
Keuring van 14 juni 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
| Aandachtspunt | 2x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 1 juni 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band beschadigd |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 5 juni 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Remleiding door corrosie aangetast |
Keuring van 20 mei 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 8 mei 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 7 september 2019 | Huidige eigenaar, 2448 dagen in bezit |
