VOLVO XC90
Dit kenteken behoort tot een VOLVO XC90 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.184. de personenauto beschikt over een 163 PK sterke 2401 cm³ 5-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 185 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 12.3 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 (2004 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 230help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | MPV |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.184 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Koppel | 340 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 12.3 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 5 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 681 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2024 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 51-PZ-GJ. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 14 januari 2005 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 14 januari 2005 |
| Eerste toelating Nederland | 14 januari 2005 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €745 |
| FRIESLAND | €739 |
| DRENTHE | €739 |
| OVERIJSSEL | €723 |
| FLEVOLAND | €727 |
| GELDERLAND | €749 |
| UTRECHT | €729 |
| NOORD HOLLAND | €722 |
| ZUID HOLLAND | €759 |
| ZEELAND | €726 |
| NOORD BRABANT | €730 |
| LIMBURG | €733 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION (NL) |
| Motorinhoud | 2401 cm³ |
| Aantal cylinders | 5 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Motorcode | D5244T |
| Tankinhoud | 72 L |
| Hoeveelheid motorolie | 7 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 12.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 11.8 L/100km (1:8.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 8.5 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7.4 L/100km (1:13.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.5 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9 L/100km (1:11.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.1 km verder |
| CO2 uitstoot | 239 g/km |
| Milieuklasse | EURO 3 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2144 kg |
| Massa ledig voertuig | 2044 kg |
| Toegestane max. massa | 2735 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2857 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4798 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1898 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1743 mm) tot 1.8 meter (1781 mm) |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 249 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 2404 L |
Remmen
| Remmen voor | Schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 4 juli 2024 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 4 juli 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 15 juni 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
Keuring van 13 april 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 1 mei 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 17 april 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
Keuring van 12 juni 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 28 maart 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
Recente tenaamstellingen
| 16 juni 2018 | Huidige eigenaar, 2891 dagen in bezit |
