LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE
Dit kenteken behoort tot een LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.150. de personenauto beschikt over een 241 PK sterke 1999 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 217 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER EVOQUE (2012 - 2015)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 205help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | BEIGE |
| Nieuwprijs | €72.150 |
| Vermogen | 177 KW / 241 PK |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 2 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 50-ZHV-3. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 20 november 2012 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 20 november 2012 |
| Eerste toelating Nederland | 20 november 2012 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 19 juni 2024
| Datum | 19 juni 2024 |
| Kilometerstand | 106.835 km |
| Vraagprijs | €19.900 |
| Plaats | Leiden |
Advertentie van 30 juni 2023
| Datum | 30 juni 2023 |
| Kilometerstand | 93.216 km |
| Vraagprijs | €24.995 |
| Plaats | Otterlo |
Advertentie van 4 juni 2023
| Datum | 4 juni 2023 |
| Kilometerstand | 93.102 km |
| Vraagprijs | €28.995 |
| Plaats | Oosterhout |
Advertentie van 4 mei 2023
| Datum | 4 mei 2023 |
| Kilometerstand | 93.102 km |
| Vraagprijs | €28.995 |
| Plaats | Oosterhout |
Motor
| Fabrikant | LAND ROVER |
| Motorinhoud | 1999 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 177 KW / 241 PK |
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Motorcode | 204PT |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 11.9 L/100km (1:8.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 8.4 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.9 L/100km (1:14.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.5 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.7 L/100km (1:11.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 199 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 J |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1720 kg |
| Massa ledig voertuig | 1620 kg |
| Toegestane max. massa | 2350 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2660 mm) |
| Lengte | 4.4 meter (4355 mm) tot 4.5 meter (4455 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1900 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1605 mm) tot 1.7 meter (1720 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 26 juli 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 28 mei 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 26 juli 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 1 december 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 november 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
Keuring van 4 december 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 27 juni 2024 | Huidige eigenaar, 693 dagen in bezit |
| 29 juli 2023 | 334 dagen in bezit |
| 28 juni 2023 | 31 dagen in bezit |
| 28 april 2022 | 426 dagen in bezit |
| 20 november 2012 | 3446 dagen in bezit |
