VOLVO S80
Dit kenteken behoort tot een VOLVO S80 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.149. de personenauto beschikt over een 163 PK sterke 2400 cm³ 5-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 210 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 9.4 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | S80 (2008 - 2012)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 30help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.149 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.4 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 2.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 50-GHP-2. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 30 juni 2008 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 30 juni 2008 |
| Eerste toelating Nederland | 30 juni 2008 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €520 |
| FRIESLAND | €516 |
| DRENTHE | €516 |
| OVERIJSSEL | €505 |
| FLEVOLAND | €508 |
| GELDERLAND | €522 |
| UTRECHT | €510 |
| NOORD HOLLAND | €505 |
| ZUID HOLLAND | €529 |
| ZEELAND | €508 |
| NOORD BRABANT | €510 |
| LIMBURG | €512 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 2400 cm³ |
| Aantal cylinders | 5 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Motorcode | D5244T5 |
| Tankinhoud | 67.5 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.9 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 8.9 L |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 9.9 L/100km (1:10.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.1 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.9 L/100km (1:16.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.3 L/100km (1:13.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 194 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1646 kg |
| Massa ledig voertuig | 1546 kg |
| Toegestane max. massa | 2200 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2835 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4851 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1893 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1493 mm) |
| Draaicirkel | 11.5 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 692 L |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 31 juli 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 25 juli 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 26 juli 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 31 juli 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 8 juli 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt | 1x Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt | 2x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Keuring van 14 juni 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 juni 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 15 juli 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Mistlicht voor onjuist afgesteld |
Keuring van 21 juni 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
Recente tenaamstellingen
| 25 juli 2024 | Huidige eigenaar, 660 dagen in bezit |
| 3 augustus 2013 | 4009 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 26 september 2020
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP200327 |
| Omschrijving | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 2.183,701 (waarvan 102.166 in Nederland) |
