MERCEDES-BENZ A 45 AMG 4MATIC
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ A 45 AMG 4MATIC personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.175. de personenauto beschikt over een 360 PK sterke 1991 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | A 45 AMG 4MATIC (2013 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 39help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.175 |
| Vermogen | 265 KW / 360 PK |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 12 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 5-ZBZ-53. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 9 april 2014 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 10 december 2014 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 9 april 2014 |
| Eerste toelating Nederland | 10 december 2014 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €6.686Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type A 45 AMG 4MATIC is €4.812 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €267 |
| FRIESLAND | €263 |
| DRENTHE | €263 |
| OVERIJSSEL | €253 |
| FLEVOLAND | €256 |
| GELDERLAND | €270 |
| UTRECHT | €257 |
| NOORD HOLLAND | €253 |
| ZUID HOLLAND | €276 |
| ZEELAND | €255 |
| NOORD BRABANT | €258 |
| LIMBURG | €260 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 1991 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 265 KW / 361 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | 133980 |
| Geluidsniveau stationair | 102 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 9.1 L/100km (1:11.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.0 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.9 L/100km (1:16.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.1 L/100km (1:14.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.1 km verder |
| CO2 uitstoot | 165 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1555 kg |
| Massa ledig voertuig | 1455 kg |
| Toegestane max. massa | 2050 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2699 mm) |
| Lengte | 4.3 meter (4292 mm) tot 4.4 meter (4359 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1780 mm) tot 1.8 meter (1790 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1417 mm) tot 1.4 meter (1438 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 16 mei 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 14 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 2 mei 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 14 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 1 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 mei 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 29 november 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 5 maart 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band beschadigd |
Keuring van 6 april 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 24 mei 2019 | Huidige eigenaar, 2550 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 25 mei 2018
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP180249 |
| Omschrijving | De stuurkolom is mogelijk onvoldoende elektrisch geaard. Hierdoor kan een elektrostatische ontlading plaatsvinden. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij een elektrostatische ontlading kan de airbag spontaan geactiveerd worden. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. Het waarschuwingsindicator airbag zal op het dashboard oplichten. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 351.584 (waarvan 13.881 in Nederland) |
