BMW 530D
Dit kenteken behoort tot een BMW 530D personenauto en heeft een nieuwwaarde van €85.127. de personenauto beschikt over een 258 PK sterke 2993 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 248 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 530D (2013 - 2016)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 73help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €85.127 |
| Vermogen | 190 KW / 258 PK |
| Koppel | 560 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.9 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 12.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 5-SXN-14. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 9 januari 2014 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 9 januari 2014 |
| Eerste toelating Nederland | 9 januari 2014 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2993 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 190 KW / 259 PK |
| Topsnelheid | 248 km/h |
| Motorcode | N57D30A |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10 L |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 6.5 L/100km (1:15.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.4 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.9 L/100km (1:20.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 20.4 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.5 L/100km (1:18.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 144 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 T |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1895 kg |
| Massa ledig voertuig | 1795 kg |
| Toegestane max. massa | 2470 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2968 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4907 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1860 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1462 mm) |
| Draaicirkel | 12 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 560 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1670 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 20 april 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 9 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 27 februari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 19 april 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 27 maart 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 maart 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 15 april 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie werkt niet |
Keuring van 20 april 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Keuring van 17 april 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 18 april 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 februari 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 20 april 2018 | Huidige eigenaar, 2914 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 8 juli 2024
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP240221 |
| Omschrijving | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 5.144,881 (waarvan 87.520 in Nederland) |
