VOLVO V60 PLUG IN HYBRID
Dit kenteken behoort tot een VOLVO V60 PLUG IN HYBRID personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.179. de personenauto beschikt over een 215 PK sterke 2400 cm³ 5-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 230 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | V60 PLUG IN HYBRID (2012 - 2015)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 516help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.179 |
| Vermogen | 158 KW / 215 PK |
| Koppel | 440 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.6 seconden |
| Brandstof | diesel, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 2513 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Onlogische tellerstand |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineAlleen de leasemaatschappij kan het voertuig tenaamstellen - OF mogelijk gestolen / in beslag genomen |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 5-KTS-89. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 12 augustus 2013 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 12 augustus 2013 |
| Eerste toelating Nederland | 12 augustus 2013 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 2400 cm³ |
| Aantal cylinders | 5 |
| Vermogen | 158 KW / 215 PK |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Motorcode | D5244T15 |
| Tankinhoud | 67.5 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.9 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 8.9 L |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 75 dB(A) |
Verbruik en milieu - diesel
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| Milieuklasse | EURO 5 J |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1948 kg |
| Massa ledig voertuig | 1848 kg |
| Toegestane max. massa | 2505 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2776 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4628 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1865 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1479 mm) |
| Draaicirkel | 11.5 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 380 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven, 336 mm |
| Remmen achter | Schijven, 302 mm |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 22 juni 2019 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 5 juni 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 9 oktober 2018 | Huidige eigenaar, 2769 dagen in bezit |
