BMW X REIHE
Dit kenteken behoort tot een BMW X REIHE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €92.475. de personenauto beschikt over een 258 PK sterke 2993 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 230 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.2 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | X REIHE (2013 - 2015)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 14help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €92.475 |
| Vermogen | 190 KW / 258 PK |
| Koppel | 560 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.2 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 428 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 3 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2024 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 5-KPP-91. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 28 juni 2013 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 28 juni 2013 |
| Eerste toelating Nederland | 28 juni 2013 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2993 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 190 KW / 259 PK |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Motorcode | N57D30A |
| Tankinhoud | 67 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10 L |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 6.8 L/100km (1:14.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.7 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.6 L/100km (1:17.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6 L/100km (1:16.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 159 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 J |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1875 kg |
| Massa ledig voertuig | 1775 kg |
| Toegestane max. massa | 2390 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2810 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4648 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1881 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1661 mm) |
| Draaicirkel | 11.9 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 550 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1600 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 11 februari 2025 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 17 januari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt | 1x Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
Keuring van 12 januari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 20 januari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 11 februari 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 19 september 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 15 oktober 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 14 juni 2024 | Huidige eigenaar, 670 dagen in bezit |
| 17 mei 2024 | 28 dagen in bezit |
| 16 mei 2024 | 1 dagen in bezit |
| 12 februari 2021 | 1189 dagen in bezit |
| 10 februari 2021 | 2 dagen in bezit |
| 11 september 2020 | 152 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 8 juli 2024
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP240221 |
| Omschrijving | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 5.144,881 (waarvan 87.520 in Nederland) |
Terugroepactie van 16 juni 2016
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP160196 |
| Omschrijving | De ISOFIX-bevestigingsbeugels voor een kinderzitje in de achterzitplaatsen zijn mogelijk niet stevig genoeg. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij dynamische belasting van het ISOFIX-bevestigingssysteem kan een bevestigingsbeugel breken. Hierdoor is het kinderzitje veilig bevestigd. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade, Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 622.000 (waarvan 5.292 in Nederland) |
