MERCEDES-BENZ CLS 350 CDI
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ CLS 350 CDI personenauto en heeft een nieuwwaarde van €118.104. de personenauto beschikt over een 265 PK sterke 2987 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.2 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | CLS 350 CDI (2010 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 24help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €118.104 |
| Vermogen | 195 KW / 265 PK |
| Koppel | 620 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.2 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 698 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 3 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Niet geregistreerdDe laatste registratie was in 2023 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 49-PJD-5. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 28 januari 2011 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 28 januari 2011 |
| Eerste toelating Nederland | 28 januari 2011 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €610 |
| FRIESLAND | €605 |
| DRENTHE | €605 |
| OVERIJSSEL | €592 |
| FLEVOLAND | €596 |
| GELDERLAND | €613 |
| UTRECHT | €598 |
| NOORD HOLLAND | €592 |
| ZUID HOLLAND | €621 |
| ZEELAND | €595 |
| NOORD BRABANT | €598 |
| LIMBURG | €600 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 31 augustus 2023
| Datum | 31 augustus 2023 |
| Kilometerstand | 330.000 km |
| Vraagprijs (27 oktober 2023) | €16.950 |
| Vraagprijs (31 augustus 2023) | €17.500 |
| Plaats | Amsterdam |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2987 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 195 KW / 266 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | 642853 |
| Tankinhoud | 59 L |
| Hoeveelheid motorolie | 8 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10.8 L |
| Geluidsniveau stationair | 71 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 7.8 L/100km (1:12.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.1 L/100km (1:19.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 19.6 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.1 L/100km (1:16.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.4 km verder |
| CO2 uitstoot | 160 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 A |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1815 kg |
| Massa ledig voertuig | 1715 kg |
| Toegestane max. massa | 2300 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2874 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4942 mm) tot 5.0 meter (4996 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1881 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1404 mm) tot 1.4 meter (1421 mm) |
| Draaicirkel | 11.27 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 520 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 12 mei 2024 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 12 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
Keuring van 16 maart 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 1 maart 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 18 februari 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 13 februari 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 februari 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Recente tenaamstellingen
| 4 december 2017 | Huidige eigenaar, 3049 dagen in bezit |
