VOLVO XC90
Dit kenteken behoort tot een VOLVO XC90 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.189. de personenauto beschikt over een 209 PK sterke 2521 cm³ 5-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 210 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 9.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 (2005 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 262help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | MPV |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.189 |
| Vermogen | 154 KW / 209 PK |
| Koppel | 320 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.9 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 5 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 10.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 47-RR-NR. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 18 juli 2005 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 18 juli 2005 |
| Eerste toelating Nederland | 18 juli 2005 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €409 |
| FRIESLAND | €403 |
| DRENTHE | €403 |
| OVERIJSSEL | €387 |
| FLEVOLAND | €391 |
| GELDERLAND | €414 |
| UTRECHT | €394 |
| NOORD HOLLAND | €387 |
| ZUID HOLLAND | €423 |
| ZEELAND | €391 |
| NOORD BRABANT | €395 |
| LIMBURG | €398 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 5 november 2025
| Datum | 5 november 2025 |
| Kilometerstand | 289.324 km |
| Vraagprijs (31 januari 2026) | €4.150 |
| Vraagprijs (8 december 2025) | €4.750 |
| Vraagprijs (5 november 2025) | €4.950 |
| Plaats | Kerkrade |
Advertentie van 9 mei 2025
| Datum | 9 mei 2025 |
| Kilometerstand | 289.324 km |
| Vraagprijs (23 mei 2025) | €4.950 |
| Vraagprijs (9 mei 2025) | €5.950 |
| Plaats | Kerkrade |
Advertentie van 8 april 2025
| Datum | 8 april 2025 |
| Kilometerstand | 283.619 km |
| Vraagprijs | €5.950 |
| Plaats | Kerkrade |
Advertentie van 30 december 2024
| Datum | 30 december 2024 |
| Kilometerstand | 276.760 km |
| Vraagprijs | €4.950 |
| Plaats | Rotterdam |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION (NL) |
| Motorinhoud | 2521 cm³ |
| Aantal cylinders | 5 |
| Vermogen | 154 KW / 210 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Motorcode | B5254T2 |
| Tankinhoud | 80 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 16.2 L/100km (1:6.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 6.2 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 9.3 L/100km (1:10.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.8 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 11.8 L/100km (1:8.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 8.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 282 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2091 kg |
| Massa ledig voertuig | 1991 kg |
| Toegestane max. massa | 2720 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2857 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4798 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1898 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1743 mm) tot 1.8 meter (1781 mm) |
| Draaicirkel | 11.9 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 249 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1837 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 26 maart 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 26 maart 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 3 januari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 3 januari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Onderdeel van antiblokkeersysteem beschadigd/gescheurd/gebro |
Keuring van 3 januari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 27 december 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Brandstofleidingen gescheurd |
| Aandachtspunt | 1x Motorsteunrubber doorgescheurd/vulkanisatie geheel los |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 28 december 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
Keuring van 8 januari 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 4 januari 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 2x Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| Aandachtspunt | 1x (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Keuring van 17 januari 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt | 1x Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
Recente tenaamstellingen
| 27 maart 2026 | Huidige eigenaar, 46 dagen in bezit |
| 9 mei 2025 | 322 dagen in bezit |
| 26 februari 2025 | 72 dagen in bezit |
| 28 december 2024 | 60 dagen in bezit |
| 25 januari 2016 | 3260 dagen in bezit |
