BMW X REIHE
Dit kenteken behoort tot een BMW X REIHE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.198. de personenauto beschikt over een 231 PK sterke 2979 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 210 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.1 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | X REIHE (2005 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 17help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | GROEN |
| Nieuwprijs | €72.198 |
| Vermogen | 170 KW / 231 PK |
| Koppel | 300 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.1 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 5 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 11 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 44-RG-NJ. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 25 maart 2005 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 25 maart 2005 |
| Eerste toelating Nederland | 25 maart 2005 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2979 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 170 KW / 232 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Motorcode | 306S3 |
| Tankinhoud | 67 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.2 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 85 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 76 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 17.4 L/100km (1:5.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 5.7 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 9.1 L/100km (1:11.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.0 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 12.1 L/100km (1:8.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 8.3 km verder |
| CO2 uitstoot | 293 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1840 kg |
| Massa ledig voertuig | 1740 kg |
| Toegestane max. massa | 2280 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2795 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4565 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1853 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1674 mm) |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 500 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1560 L |
Remmen
| Remmen voor | Schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 13 april 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 13 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 26 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 4 april 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 13 april 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 13 april 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 12 maart 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 10 maart 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 25 maart 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
Keuring van 12 maart 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 3 juli 2021 | Huidige eigenaar, 1774 dagen in bezit |
| 23 juni 2021 | 10 dagen in bezit |
| 22 juni 2021 | 1 dagen in bezit |
| 19 juni 2021 | 3 dagen in bezit |
| 10 april 2015 | 2262 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 8 juli 2024
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP240221 |
| Omschrijving | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 5.144,881 (waarvan 87.520 in Nederland) |
