BMW 5ER REIHE
Dit kenteken behoort tot een BMW 5ER REIHE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.185. de personenauto beschikt over een 190 PK sterke 2497 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 229 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 9.1 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 5ER REIHE (2007 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 10help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.185 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Koppel | 240 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.1 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | Nog 4.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 43-XT-KS. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 27 oktober 2007 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 27 oktober 2007 |
| Eerste toelating Nederland | 27 oktober 2007 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 5 januari 2026
| Datum | 5 januari 2026 |
| Vraagprijs (2 februari 2026) | €4.000 |
| Vraagprijs (31 januari 2026) | €3.900 |
| Vraagprijs (24 januari 2026) | €4.150 |
| Vraagprijs (16 januari 2026) | €4.300 |
| Vraagprijs (5 januari 2026) | €4.500 |
| Plaats | Luttelgeest |
Advertentie van 17 mei 2025
| Datum | 17 mei 2025 |
| Kilometerstand | 289.396 km |
| Vraagprijs | €4.950 |
| Plaats | Ruinerwold |
Advertentie van 22 januari 2024
| Datum | 22 januari 2024 |
| Vraagprijs | €4.000 |
| Plaats | Eindhoven |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2497 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Topsnelheid | 229 km/h |
| Motorcode | N53B25A |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9.8 L |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.6 L/100km (1:9.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.4 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6 L/100km (1:16.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.7 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.7 L/100km (1:13.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.0 km verder |
| CO2 uitstoot | 184 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1695 kg |
| Massa ledig voertuig | 1595 kg |
| Toegestane max. massa | 2220 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2886 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4843 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1846 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1491 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 500 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1650 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 3 oktober 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 3 oktober 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 21 augustus 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 10 augustus 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 juli 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 26 augustus 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 13 juli 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 juni 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt | 1x Gordelsluiting werkt niet |
| Aandachtspunt | 1x Mistlicht voor onjuist afgesteld |
Keuring van 6 augustus 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
Recente tenaamstellingen
| 19 mei 2025 | Huidige eigenaar, 362 dagen in bezit |
| 15 mei 2025 | 4 dagen in bezit |
| 29 april 2024 | 381 dagen in bezit |
| 24 januari 2024 | 96 dagen in bezit |
| 7 september 2019 | 1600 dagen in bezit |
